Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt Benchmarkowców edycja 15 (USB 15)


Recommended Posts

Oj, różne. Czasem jakiś montage, gameplay, trafiają się też duże, godzinne projekty. Na razie męczę się na C2D i często nawet przez noc się film nie zrenderuje :D

 

I3 2120 starczy uwież mi Gameplay i Montage to nic dla takiego procesora.
Link to post
Share on other sites

Jak to nic, AAE to jest nic? :P

A i ja mam GFa, a wiadomo jak 2-rdzeniowe procki z nimi współpracują. Chcę i5 i koniec. No chyba, że znalazłbym i3 2100 za 300 zł.

 

"Chcę I5 i koniec" i tu urwała się z tobą normalna dykusja dobra ja dziękuje lecz to zabrzmiało dla mnie jak mamo ja chcę ten czerwony samochód i koniec!
Link to post
Share on other sites

Po prostu widzę co się ostatnio dzieje. Ktoś ma i3, to już wszyscy piszą żeby zmienił na i5, bo i3 mu grafe ogranicza...

Do tego i3 ma jakieś chore ceny. Za 400 trudno kupić, gdzie za 500-550 mogę spokojnie mieć i5 z zablokowanym mnożnikiem. Na dodatek wszędzie jest pisane, że nawet Phenom X4 jest lepszy od i3 jeśli chodzi o coś innego niż gry.

Wolę kupić raz a dobrze, niż potem pluć sobie w brodę, że nie dołożyłem tych 100 czy 150 zł.

Link to post
Share on other sites

Po prostu widzę co się ostatnio dzieje. Ktoś ma i3, to już wszyscy piszą żeby zmienił na i5, bo i3 mu grafe ogranicza...

Do tego i3 ma jakieś chore ceny. Za 400 trudno kupić, gdzie za 500-550 mogę spokojnie mieć i5 z zablokowanym mnożnikiem. Na dodatek wszędzie jest pisane, że nawet Phenom X4 jest lepszy od i3 jeśli chodzi o coś innego niż gry.

Wolę kupić raz a dobrze, niż potem pluć sobie w brodę, że nie dołożyłem tych 100 czy 150 zł.

 

Daj linki gdzie ci takich głupot napisali jestem pewien że na jednym z forów w których nazwie znajduje się PC

I 2120 osiąga wyniki 2500k/2600k w KAŻDEJ GRZE BF3 TEŻ! Ten procesor nie ogranicz nawet 7970 i GTX680 oczywiście to już wyższa półka co do wyników to tak jak pisałem jestem pewien że w renderowaniu filmy i photoshop wypada lepiej od Athlon'a x4 i podobnie do Phenom'a x4.

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Heh, nawet tutaj tak piszą :)

BF3 mnie akurat nie jara, ale tam i tak liczy się głównie GPU.

 

http://www.anandtech...duct/289?vs=363

 

Brak różnicy? Jakaś tam jest.

 

Ponieważ znalazłeś jakieś lipne testy osobiście jak widzę różnicę 12fps pomiedzy 2 podobnymi kartami z identycznymi taktowaniami to mnie szlag trafia ale dobra tak jak powiedziałem wcześniej nie widzę sensu dłuższej dyskusji...
Link to post
Share on other sites

Przepraszam że pytam ale co ty za filmy zamieżasz obrabiać że potrzebujesz aż takiej mocy?

Dobry żart! :rotfl:

No tak, mógłby nawet kupić Pentiuma II 350 MHz - przecież i tak skonwertuje ten film (ale co z tego, że będzie to robić dwa tygodnie).

 

 

PS. robi nam się offtop, a więc zapytam - chyba wszystko do wygrania już jest (nawet UPS-a dołożyli :->) i nie będą nic dokładać. Co o tym sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Dobry żart! :rotfl:

No tak, mógłby nawet kupić Pentiuma II 350 MHz - przecież i tak skonwertuje ten film (ale co z tego, że będzie to robić dwa tygodnie).

 

 

PS. robi nam się offtop, a więc zapytam - chyba wszystko do wygrania już jest (nawet UPS-a dołożyli :->) i nie będą nic dokładać. Co o tym sądzicie?

 

Sądzę że najbardziej mnie ciekawią dwie rzeczy Zasilacz który z chęcią bym przetestował i tego Ups-a EVER'a zawsze mnie ciekawiły takie rzeczy.
Link to post
Share on other sites

Nie mówię że admin jest zły ale szczerze jest to sytuacja czysto ze szkoły nauczycielka zawsze ci wypominała twoje obowiązki zato ty jej nigdy prawa nie miałeś bo byłeś tylko zwykłym uczniem a ona o powiedzmy osobą na wyższym stanowisku od ciebie.

Link to post
Share on other sites

Administratorzy i Modernatorzy to też są ludzie i mają specyficzną dla ludzi cechę potrafią uczyć się na błędach.

Mogą pożartować z innymi użytkownikami ale bez przekraczania granic bo za nimi zaczyna się haos myślę że schludnie to wytłumaczyłem.

Link to post
Share on other sites

Nie mówię że admin jest zły ale szczerze jest to sytuacja czysto ze szkoły nauczycielka zawsze ci wypominała twoje obowiązki zato ty jej nigdy prawa nie miałeś bo byłeś tylko zwykłym uczniem a ona o powiedzmy osobą na wyższym stanowisku od ciebie.

No z nauczycielami to czasami można szału dostać, uważaj się za niewiadomo kogo, jakby byli jakimiś profesorami na UJ.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...