Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt Benchmarkowców edycja 15 (USB 15)


Recommended Posts

Nie ładnie tak zmieniać dane słowo. Pewnie dlatego, że ja jeszcze nie wziąłem udziału w tej "zabawie" ...

Zagłębiłem się w regulamin, według niego po zakończeniu przyjmowania odpowiedzi, komisja ma tydzień na zebranie się i wyłonienie zwycięzcy, potem w ciągu 7 dni roboczych podają to do wiadomości. Zatem wg. regulaminu najpóźniej do 24 sierpnia dowiemy się kto wygrał :)
Link to post
Share on other sites

emdziej pewnie zaraz wpadnie i coś palnie :D

A swoją drogą kto ma wygrać ten i tak wygra, nie ważne czy teraz czy tydzień później. :)

Panowie, nie ma się co spinać. Są wakacje, expimy lużno :D

 

Aha, zapomniałem dodać, że nie znamy powodów tego przesunięcia. Może być tak iż zażyczyli sobie tego sponsorzy (dłuższa reklama na głównej). Według mnie jest bardzo prawdopodobne, a że w tym momencie redakcja jest od nich zależna bo oni całą akcję finansują no to trudno, nic na to nie poradzimy :) Tydzień nie trwa długo, każdy chyba może tyle wytrzymać, co nie? ;)

Link to post
Share on other sites

Ale kasa zostanie w kieszeni :)

A przecież mam teraz procka 2-rdzeniowego, to dostanę 4-rdzeniowego, a że będę chciał od Intela, to będzie coś fajnego :D

Poza tym to nie mam jeszcze kasy na płytę, na razie tylko 600-650 zł na 2500k.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem o co Ci chodzi - teoretycznie zawsze dostanie się sprzęt o klasę lepszy (choć ta klasa dokładnie nie jest zdefiniowana)

 

Właśnie chodzi o nie zdefiniowane dokładnie słowo o klasę wyższy może być to przesiadka z Pentium 4 na coś jak Core2Duo albo na I7 2600k użyłem tylko przenośni równie dobrze można wymienić HD7850 i i3 2100 na 7870 i i3 2120 też jest o klasę wyżej lecz faktycznie ciężko by było to dokładnie określić bez zdradzania tego co można wygrać.

@Eklerek to zakup I3 2120 i H61 AsRock ICafe podobna wydajność za sporo mniejsze pieniądze...

Link to post
Share on other sites

Gdzie ta podobna wydajność? Ja filmy obrabiam, powodzenia w renderingu na dwóch rdzeniach :P

 

I3 2120 2 rdzenie lecz 4 wątki tak poza tym i tak jest to ogromny skok od twojego obecnego procesora.

Przepraszam że pytam ale co ty za filmy zamieżasz obrabiać że potrzebujesz aż takiej mocy?

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Przepraszam że pytam ale co ty za filmy zamieżasz obrabiać że potrzebujesz aż takiej mocy?

 

Oj, różne. Czasem jakiś montage, gameplay, trafiają się też duże, godzinne projekty. Na razie męczę się na C2D i często nawet przez noc się film nie zrenderuje :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...