Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt Benchmarkowców edycja 15 (USB 15)


Recommended Posts

Masakra z tymi postami. Z doświadczenia na różnych forach wiem że część użytkowników doświadczonych pomaga ludziom na PW. pozatym jeśli ktoś jest zarejstrowany i ma systematyczny udział w społeczności benchmark powinien mieć takie same szanse a nie tylko nabijacze postów. zawsze można wejść w dział na luzie i lecieć z postami. Tylko pytanie po co ? ;] Pokazać się ? lepiej się przydać i podzielić wiedzą niż pokazać innym...

Link to post
Share on other sites

Mi niedługo trzaśnie 3 rok ;] Ale mało się zawsze udzielałem... byłem tylko urzyszkodnikiem portalu od komentowania itp. teraz jakoś inaczej się zrobiło. Forum mnie przyciągło ze względu na normalniejszą kulture wśród ludzi.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Właśnie to jest fajne na BMK... Bo na innym znanym forum gdzie ludzi przemiał większy to idzie szału przez trolle dostać. Spamują wkurzają i robią awantury w tematach. Masakra jakaś... Ostatnio mnie wkurzyła jedna kłutnia bo była bezsensowna ale żeby z konta przedstawiającego określony sklep wyzywać innych i się kłucić. Normalnie wstyd ...

Link to post
Share on other sites

Wystartowałem jednak w tej akcji - kto wie może doczekam się nowego "radzieja" :)

Przekonał mnie opis: "Co ciekawe, tym razem nagrodami nie są wybrane podzespoły, lecz podzespoły danego producenta. Dzięki temu możemy zapewnić, że niezależnie od tego, jaki macie komputer, wymienimy jego komponenty na lepsze, nowocześniejsze wersje."

Tylko nie wiem czy w moim przypadku barierą nie będzie posiadany sprzęt - np. Chieftec będzie miał ciężko „przebić" posiadane „graty” :->

Link to post
Share on other sites

Ciekaw jestem jak by redakcja zmodernizowała mój komp

Oto specyfikacja

 

CPU:

Intel Core i7 3930K 3,20 GHz

karta graficzna:

nVidia GeForce 600 GTX 680

Gigabyte GeForce GTX 680

dyski twarde:

OCZ Agility 3

OCZ Agility 3 SATA III 120GB, Sagate 7200.12 2x500GB RAID0

płyta główna:

chipset Intel X79

ASUS Rampage IV Extreme

pamięć RAM:

DDR-3 1600

Corsair Vengeance 4x4GB CMZ16GX3M4A1600C9 XMP

 

Inne elementy w moim komputerze:

 

Zasilacz: Enermax Platimax EPM850EWT

Karta dzwiekowa: Creative Sound Blaster X-Fi Titanium - Fatal1ty Champion

Mysz: Logitech G700 Klawiatura:

Microsoft Wireless Entertainment Keyboard 7000

Glosniki: Logitech Z-5450

Obudowa: Cooler Master COSMOS S

Link to post
Share on other sites

Co racja, to racja, na forum siedzą wytrwali, nie ma żadnych gnid i trolli, chociaż nieliczni zawsze się znajdą. emdziej- ale to roboty co nie miara %-):D

Całe szczęście są i tacy co wydają się nie do złamania, a i tak odsówają się w cień gdy widzą że trollowaniem nie wygrają, sporo można takich przykładów naliczyć :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...