Skocz do zawartości

Recommended Posts

Aeroocol XStrike 500 W niewiele ponad 200 zł. Hex'a również dobry wybór. Ale uaważaj Fortrony jak i Chiefteci to najbardziej awaryjne zasilacze, wiem to z doświadczenia, w żależności od modelu/serii.

Edytowane przez Lowrey
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Aeroocol XStrike 500 W niewiele ponad 200 zł. Hex'a również dobry wybór. Ale uaważaj Fortrony jak i Chiefteci to najbardziej awaryjne zasilacze, wiem to z doświadczenia, w żależności od modelu/serii.

 

Jeszce nie mialem nigdy problem z chieftecami czy fortonami a troche ich mialem.Tanie stabilne zasilki.
Link to post
Share on other sites

no to XFX 450W.

http://www.morele.ne...ry/info/ePhYyQ/ - 2499,50zł :D

W tym linku pokazuje większą cenę, ale są jakieś zniżki - np. po wpisaniu kodu z sygnatury SNIPERa przesyłka darmowa, montaż za złotówkę. Ale najdziwniejsze - można np. procek usunąć z koszyka, otworzyć stronę kupowanego mobo i tam wziąć i3-2120 z "niezbędnych akcesoriów"... zniżka paręnaście złotych. Podobnie z dyskiem (modele identyczne przy tym).

Ogólnie cena piękna, konfiguracja już ostateczna. Tylko jedno mnie martwi (teraz zauważyłem) - chyba właśnie podnieśli ceny części produktów, czasem o kilka, czasem o kilkadziesiąt zł :/ niby jeszcze w koszyku pokazują mi się stare ceny, ale kto ich tam wie...

 

 

EDIT

Parę minut temu hd7850 była za 1000zł równo (jeszcze mam kartę otwartą, nieodświeżoną), teraz jest znowu za 939. Ale np. taki zasilacz podrożał i został już droższy. Jestem zdezorientowany.

Edytowane przez Errichto
Link to post
Share on other sites

wsadź linki w

[url][/url]
bo Twój post da się przeczytać tylko przez cytowanie albo inne sztuczki ;p

 

EDIT

a co do zasilaczy - jestem otwarty na propozycje i zdam się na waszą opinię, bo ma wiedza w tym zakresie jest zerowa. Aczkolwiek w XFX 450W nic złego nie widzę ;p

(głośny nie jest, mam nadzieję...)

Edytowane przez Errichto
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...