Skocz do zawartości

Battlefield 3 spadki fps'ów


Recommended Posts

Na samym wstępie przepraszam jeżeli źły dział .

 

Specyfikacja mojego szankla:

 

Asus M5A97

AMD Athlon II 645 x4

4 GB / 1333 (2x 2 GB), CL9, HyperX Blue

Chieftec GPS-500A

 

Przechodząc do sedna gdy pogram około 3 rundy to zaczynają się spadki fpsów, dziś nawet po 2 rundach ale jest dość ciepło , i tu się nasuwają na myśl temperatury więc :

 

http://www1.picturepush.com/photo/a/8630779/img/Anonymous/reee.jpg

 

Gram na wysokich detalach przy 1280 x 1024 , spadki są niezależne od ustawień grafiki czyt. nawet na low potrafią ładnie lecieć w dół . Użycie procesora waha się w granicach 80-95 % a grafiki 75 - 90.

 

Co może być przyczyną ? może coś z zasilaczem ew. dyskiem ?

Edytowane przez gienekot
Link to post
Share on other sites

Na screenie z hwmonitor widnieje napis 6850. Spadki fps masz przez ram gdy miałem 4gb ramu miałem tak samo nawet na minimalnych, gdy teraz mam 8gb gram na ultra w tej rozdziałce co ty bez spadków fps. Ew. przydało by się oc procka bo ogranicz tą kartę.

Link to post
Share on other sites

Na screenie z hwmonitor widnieje napis 6850. Spadki fps masz przez ram gdy miałem 4gb ramu miałem tak samo nawet na minimalnych, gdy teraz mam 8gb gram na ultra w tej rozdziałce co ty bez spadków fps. Ew. przydało by się oc procka bo ogranicz tą kartę.

 

j/w

 

4gb to trochę mało :P 6gb by starczył ale lepiej dokupić 4gb.

Link to post
Share on other sites

U mnie było tak samo wykorzystanie ramu miałem ok 3,4GB, to się dziwiłem co jest nie tak że mi się tak tnie, poczytałem trochę w necie i postanowiłem dokupić ramu i to była trafna decyzja.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...