Skocz do zawartości

Płyta główna do max 430zł AM3+


Recommended Posts

Witam,

Chciałbym się podłączyć do tematu, bo też planuję zakup płytki pod AM3+ z jednym wyjątkiem- chcę założyć Phenoma 965, bo uważam, że w gierkach się lepiej sprawdzi od FX-a.

Co powiecie na Asrock 970/990? Extreme 4? Jeżeli nie ten Asrock to chyba wezmę M5A99X EVO, lub GA 990XA-UD3, ale już mi łeb pęka, bo na temat każdej są pochlebne opinie.

Kiedyś miałem Asusa A7N8 deluxe i to była najlepsza moja płytka :) ...

Proca będę kręcił.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

GA-990XA-UD3, sekcja 8+2 i dobra pod CF. Możesz też się zainteresować tańszym modelem GA-970A-UD3, który różni się ilością i szybkością złączy PCI-E.

 

Do 300zł jedyny słuszny wybór ASRock 970 Extreme3.

A ja proponuje uderzać w Intela i I5 :)

PZDR

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

radcho dobrze pisze, Gigabyte ma najlepszą sekcje zasilania i jak będziesz kręcił to rozpatruj je, jak tylko lekkie oc to 970 extreme3 spokojnie Ci wystarczy.

 

Asrock 990fx extreme4 to bardzo dobra płyta ale jednak cena trochę wysoka.

Link to post
Share on other sites

Kolego GTR76 nie patrz na Asrocka extreme 4 bo pewnie taka płyta ci nie potrzebna a po drogie nie wykorzytasz potęncjału tej plyty , do phenoma 965 wystarczy extreme 3 masz ją juz za 290zl , ta plyta wycisnie wszystkie soki z tego phenomka, extreme 4 mozna brac jesli mocno chcesz kręcic fx8 i lączyc karty graficzne

Link to post
Share on other sites

Kolego GTR76 nie patrz na Asrocka extreme 4 bo pewnie taka płyta ci nie potrzebna a po drogie nie wykorzytasz potęncjału tej plyty , do phenoma 965 wystarczy extreme 3 masz ją juz za 290zl , ta plyta wycisnie wszystkie soki z tego phenomka, extreme 4 mozna brac jesli mocno chcesz kręcic fx8 i lączyc karty graficzne

Bez problemu podkręcę Phenoma na extreme3? Dzięki, faktycznie nie ma co kupować płyty na wyrost

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...