Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć. Postanowiłem kupić sobie komputer do gier. Napęd mam ze starego komputera. Powiedzcie czy to będzie razem współgrało.

 

Procesor Intel CORE I5 2500K 3.3GHz 879,00

Karta graficzna Sapphire HD7850 2G 940,01

Zasilacz Aerocool AEROPGSVP-450 120,83

Płyta główna ASRock P67 PRO3 337,01

Pamięć Good Ram DDR3 4096MB x2 160,00

Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 500GB, SATA III, 289,00

Obudowa SilentiumPC Brutus 410 Pure Black AT X/SSD (BT-410) 139,00

 

RAZEM : 2866,85

 

Jeżeli coś mam zmienić, to na koszt innej rzeczy bo ani złotówki więcej nie mogę dać.

 

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

http://forum.benchma...y-do-morelenet/ tutaj masz wyjaśnione jeśli to nadal działa. na morele.net .ewentualnie poorientuj się arest.pl i esc.pl . Tam też składają ale nie wiem jak z wysyłką i składaniem

 

to co w tym linku jest powinno zadziałać , jest to nadal w sygnaturze uzytkownika sn1per

 

UWAGA!!!

Polecamy zakup sprzętu komputerowego w sklepie internetowym Morele.net.Każdy użytkownik forum benchmark.pl do zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego za 1 zł oraz wysyłkę gratis lub pendrive oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy

1. umieścić w koszyku produkty wraz z usługą montażu i w polu „Wpisz kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie

 

2. umieścić w koszyku produkty oraz pendrive i użyć kodu: LP4VT3IVI0

jeśli byś chciał kręcić albo użytkować troche ciszej to polecam teraz lub w późniejszym terminie dokupić chłodzenie osobne na procek. Najlepiej jakiś

 

SPC fortis/zalman performa/termaltake contac 29 bp

 

od biedy - spc spartan ; )

 

 

ewentualnie sprawdź tu http://www.arest.pl/konfigurator/ - montaż gratis wysyłka kurierem 15 zł więc też nie jest źle.

 

Edytowane przez Ozored
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...