Skocz do zawartości

ile macie za oknem(nie tym w obudowie)


Recommended Posts

Gość Kotecek

 

Tak jest najlepiej. 10-22 stopnie. NIe lubię upałów i zimna (poniżej 5na plusie). Lubie letnią pogodę ale niestety u nas albo w te albo we wte.

 

Nie wiem ile u mnie.... teraz ciepło. Ale nie tak jak wczoraj. Dzisiaj trochę popadało to lepiej ale i tak potem spływam. Wczoraj myślałem że zejdę z tego świata... a mam pokój od zachodu na pietrze (piętrowy dom) i po południu nie idzie wytrzymać. Poważnie myślę nad zmianą zameldowania na pokój wschodni na parterze z 1 oknem, gdzie teraz jest znośnie, bo problem taki mam z tą temperatura i naslonecznieniem od kiedy się tu zameldowałem w 2004r. Tylko to znowu papranina by była...

 

Aktualizacja: godz 15.40

 

- od zachodu na zewnątrz w słońcu - 37

- od wschodu na zewnątrz w cieniu - 31

- w środku na parterze od zachodu - 25

- w środku na pietrze, pokój południowo zachodni - 27/28

- w środku na pietrze od południa - 31

- w środku na pietrze od zachodu w moim pokoju - 29... k*rwa ile? mnie już 24 męczy...

 

Też w takie upały popierdykałem po 15 kilosuw na rowerku a waże ponad 150kg

U mnie rower to standard. Przeciez samochodem jeździć nie będę... Ale jak nie muszę jechać w taki upał to nie jadę. Ale jak trzeba to trudno. Dzisiaj ok 14-15km zrobiłem.

 

Za to tej zimy jeździłem do -8*c lu -10*c (dwa termometry każdy inaczej wskazywał). Byle by śniegu nie było :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...