Skocz do zawartości

iPhone 4, Samsung Galaxy S III czy HTC One X


Recommended Posts

Witam! Jestem szczęśliwym posiadaczem iPhone 4 i w najblizszym czasie chciałbym zmienic go na jeden z w.w telefonów.

Z iP jestem bardzo zadowolony lecz po dłuższym czasie użytkowania go, jego prostota zaczyna mnie nudzić.

 

Jestem osobą lubiącą bajery i nowości dlatego chce sie przesiąść na jeden z tych fonów.

 

Stąd moje pytanie,jak myslicie, czy wogole dobry pomysł zmienic iP na inny telefon a jesli tak to na który.Pozdr :)

Link to post
Share on other sites

Jak znudził Ci się iPhone to chętnie go przejmę:) Tak na poważnie to nie wiem czy jest sens wymieniać coś co technologicznie nie odbiega od reszty. Najnowsze modele smartfonów oferują podobne możliwości a cenowo oscylują w granicach nowego iPhona.

Sam mogę powiedzieć że kiedyś użytkowałem iPhona 3gs i teraz trochę żałuję że się go pozbyłem bo przygody z różnymi smartfonami nie były już tak przyjemne jak właśnie z produktem Apple.

Link to post
Share on other sites

HTC One X. Fajniejszy desing, wydajność troszeczkę większa, lepsze wykończenie no i samo to że jest tam Tegra 3 <3. @Nalovp aplikacje to nie problem, większość jest darmowa, a jeżeli chcemy płatne no heh to każdy wie co i jak :D

Link to post
Share on other sites

Wybór między SGS3, a One X jest bardzo trudny. W necie masz mase porównań między tymi dwoma modelami jak również testów, recenzji itd. Na pewno nikt Ci tutaj nie udzieli jednoznacznej odpowiedzi. Zacznij od przeglądania gsmarena.com i na YT kanał "Webshake.tv". Ale moim zdaniem obydwa telefony dyskwalifikuje rozmiar i cena (jak dla mnie :)), która jest grubo przesadzona oraz ten komercyjny wyścig tzn. jeszcze więcej rdzeni w telefonie, jeszcze wiekszy rozmiar.... a bateria starcza na jeden dzień pracy. No ale przecież który z producentów będzie sie baterią reklamował ;). Motorola ma swojej ofercie wyjątek - DROID RAZR MAXX

Edytowane przez howks
Link to post
Share on other sites

Wiesz co, nie długo bo 4 października będzie najprawdopodobniej premiera iPhona 5. Sam prezez Faxconn informuje ludzi by wstrzymali się z kupnem "dzisiejszych nowości" i poczekali na flagowy smartfon jabłka.

Radze Ci się wstrzymać, sam posiadałem iPhony oraz iPody i nigdy w świecie bym ich nie zamienił na inny sprzęt niż ze stajni Apple... :)

Masz gwarancję, że wszystko będzie działać, jakość wykonania na najwyższym poziomie, wsparcie przez kilka długich lat, oraz bebechy oferujące maksymalną wydajność w grach o których Android może pomarzyć :)

Link to post
Share on other sites

Lukkas, powiem szczerze, ze ja własnie miałem tak samo. Pozbyłem sie iP 3GS, zamieniałem go na samsunga galaxy s 2 i hmm... załowałem. W SGS mi rowniez niczego nie brakowało a jednak nie odpowiadał mi on tak jak iP. Moje wrażania dotyczące iP są takie ze jest to Mercedes (BMW :) wśród telefonów (mówie tu o iOS i głównie o wykonaniu).

 

Co do zmiany tel. to jednak postanawiam napewno wymienic iP 4 chociaż do czasu pojawiania sie iP 6-ej generacji (lub troche dłużej, poniewaz już prawieże wiem, ze cena bedzie taka,ze musiałbym sprzedać moj TV (samsunga :) .

 

 

credit123 - a co do gwarancji działania aplikacji itp to sie w 100% zgadzam, lecz na wydajnosc androida (juz napewno 4.0+) też nie jest zła.

 

 

Jeszcze tylko dodam,ze w SGS III, bardzo podoba mi sie opcja ...nie pamiętam nazwy... że, możemy oglądac film w mniejszym okienku i w tym czasie surfować np po necie.Jest to bardzo fajna sprawa, a druga to taka (oczywiscie nie znam nazwy) że zapisaujemy pliki do 55GB na jakims serwerze (działa to chyba tak jak chmura) <-- to to jest wogole kosmos ;pProsze o śmiałe wypowiedzi ! :)

Edytowane przez damiiw11
Link to post
Share on other sites

Mój znajomy także zrezygnował z zakupu iphone4s i kupił SGS2 (plastikowe rozczarowanie i badziewny pikselozowaty ekran).Potem nie było odwrotu gdyż SGS2 stracił połowę wartości.

Ja bym poczekał na iphone5...

Link to post
Share on other sites

To bierz śmiało SGS3,a jak ci nie podejdzie to sprzedasz go i tyle.

Wczoraj się nawet bawiłem tym SGS3 i powiem że system nie dla mnie.W porównaniu z SGS2 jest o wiele lepiej wykonany,choć farba z błyszczącej ramki się łuszczy od noszenia z innymi metalowymi przedmiotami.

Apropo HTC to nie zmieniam swego zdania-to telefony dla starych ludzi (biorąc pod uwagę wygląd).

Link to post
Share on other sites

Tak na poważnie to nie wiem czy jest sens wymieniać coś co technologicznie nie odbiega od reszty.

4s odbiega... a zwlaszcza od tych dwoch telefonow nad ktorymi sie zastanawia autor watku...

 

Najnowsze modele smartfonów oferują podobne możliwości a cenowo oscylują w granicach nowego iPhona.

Not even close... chociaz... 4s sie zrobil troche stary cena spadla do poziomu one x a SGS3

 

Sam mogę powiedzieć że kiedyś użytkowałem iPhona 3gs i teraz trochę żałuję że się go pozbyłem bo przygody z różnymi smartfonami nie były już tak przyjemne jak właśnie z produktem Apple.

Miesiecznie "naprawiam" kilka do kilkunastu zbrickowanych iphone i ipadow. Android moze zamula, ale iOS jest tak samo archaiczny jak symbian etc.

 

Fajniejszy desing

Kwestia gustu mi np sgs3 podoba sie bardziej ale w kolorze Blue. White kiepsko wyglada ale blue ok.

 

wydajność troszeczkę większa

Teraz ale zes walnal...

 

samo to że jest tam Tegra 3

W sensie ze lubisz jak Cie telefon ogrzewa?

 

a bateria starcza na jeden dzień pracy.

SGS3 jak Ci przejdzie boom na telefon (kiedy przestaniesz go brac do reki tylko zeby polatac po menu) spokojnie daje rade 2 dni. I to nie jest 2 dni czuwania tylko kilku rozmow okolo godziny przegladania internetu etc... Wiele portali to potwierdza. A zawsze mozesz miec zapasowy akumulator. W one x nie wymienisz.

 

a druga to taka (oczywiscie nie znam nazwy) że zapisaujemy pliki do 55GB na jakims serwerze (działa to chyba tak jak chmura) <-- to to jest wogole kosmos ;pProsze o śmiałe wypowiedzi ! :)

Dropbox. Tylko na 2 lata. Ale 2GB konto moze miec kazdy za free.

 

No to chyba jestem przekonany do SGS3, lecz z tego co obserwuje to ceny z dnia na dzien lecą wiec jeszcze kilka dni poczekam, lub złapie jakąś oferte :)

Wyszedl teraz pebble blue + do tego pojawiaja sie wersje 32GB (niedlugo bedzie pewnie ta 64... wiec predzej czy pozniej zleci jeszcze bardziej z ceny)

 

Ode mnie... coz sense mi sie podoba, ale wiele portali zaznacza ze wodotryski sense 4.0 sprawiaja ze czasem zaczynasz sie tym irytowac bo robi sie wszystko zbyt dlugo przez co odczuwasz ze ta tegra wcale nie jest wiele szybsz od poczciwego telefonu za 500zl na jednym rdzeniu. Pozatym mikrolagi tegry (SGS3 tez takie ma ale rzadziej niz w One X). One Xem sie bawilem i jest szybko SGSa nie mialem ale skoro wiekszosc uznanych recenzentow i portali mowi ze nowy touch wiz jest szybszy to cos w tym jest. Lata wodotryskow mi juz minely a wodotryski jak sie chce to zawsze mozna doinstalowac... Ja juz zdecydowalem. SGS ale dopiero na poczatku sierpnia (troche spadnie z ceny to raz + fakt ze teraz pieniadze ktore mialem na niego odlozone musialem zainwestowac w troche inniejsze rzeczy :P)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lukkas, powiem szczerze, ze ja własnie miałem tak samo. Pozbyłem sie iP 3GS, zamieniałem go na samsunga galaxy s 2 i hmm... załowałem. W SGS mi rowniez niczego nie brakowało a jednak nie odpowiadał mi on tak jak iP. Moje wrażania dotyczące iP są takie ze jest to Mercedes (BMW :) wśród telefonów (mówie tu o iOS i głównie o wykonaniu). Co do zmiany tel. to jednak postanawiam napewno wymienic iP 4 chociaż do czasu pojawiania sie iP 6-ej generacji (lub troche dłużej, poniewaz już prawieże wiem, ze cena bedzie taka,ze musiałbym sprzedać moj TV (samsunga :) . credit123 - a co do gwarancji działania aplikacji itp to sie w 100% zgadzam, lecz na wydajnosc androida (juz napewno 4.0+) też nie jest zła. Jeszcze tylko dodam,ze w SGS III, bardzo podoba mi sie opcja ...nie pamiętam nazwy... że, możemy oglądac film w mniejszym okienku i w tym czasie surfować np po necie.Jest to bardzo fajna sprawa, a druga to taka (oczywiscie nie znam nazwy) że zapisaujemy pliki do 55GB na jakims serwerze (działa to chyba tak jak chmura) <-- to to jest wogole kosmos ;pProsze o śmiałe wypowiedzi ! :)

Tej pierwszej funkcji też nie znam (zapomniałem) a ta druga to wiadomo - Dropbox :D
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...