Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zdecydowanie polecam Samsung Galaxy S. Jestem posiadaczem tego smartfona i muszę powiedzieć, że jak za takie pieniądze jest to bardzo dobry smartfon. Bebechy też ma niezłe, nawet jak na takie czasy. Co prawda nie ma aktualizacji do ICSa, ale wgranie custom roma to jest łatwizna : ) Polecam !

Link to post
Share on other sites

Daje warna bo nie jest to pierwszy temat w którym pisze bezsensu i nie stosuje sie do regulaminu forum "Niewskazane jest również udzielanie porad w sprawach, o których nie posiadamy wystarczającej wiedzy"

-za to ty ją posiadałeś w temacie kart graficznych (którą usunąłeś) bo złapałem cie na bajkach i doskonale o tym wiesz.

 

Chyba wystarczające argumenty ?każdy szanuje czyjeś zdanie jeśli ma jakiś sens, weż pod uwagę ze telefon który podałeś ni jak sie ma np do Neo-V który jest w podobnej kategorii cenowej do dostania . Wiec czemu ma brać gorszy telefon jak za podobna kwotę może miec lepszy ? Tak sie składa ze nikt nie narzeka na moje działanie na forum tylko Ty ;)

-wystarczające argumenty miałeś od tych którzy zaczeli jako pierwsi i nie było żadnej reakcji z twojej strony,widocznie to koledzy z piaskownicy.

 

-przypomnę ci jeszcze raz bo nie umiesz odróżniać tematów: Autor podał Telefon do 500zł a nie który lepszy.Mnie nie interesuje czy Galaxy Pocket jest gorszy czy lepszy od np: Neo-V.Ja jestem zadowolony i taki polecam a nóż autorowi będzie odpowiadać o czym sam się przekona mając kilka tu z proponowanych w ręku.

 

-na temat twojego działania ? hm.. na pewno twojej wiedzy w poszczególnych tematach,no cóż nie można być liderem edukacji w każdym calu a ty próbujesz z siebie takiego robić.

 

Nie będziemy tolerować takiego zachowania. Odpocznie od forum to moze sie zastanowi nad swoim zachowaniem, jeśli nadal będzie to samo to niestety ale konto zostanie zablokowane na stałe...

- mi to LOTTO.

 

Regulamin mówi Telefon który polecasz nie jest przecietny, nie jest nawet słaby. On jest beznadziejny! To że kupiłeś badziewie nikogo nie obchodzi ale na Boga nie polecaj ludziom takiego syfu. Koniec dyskusji, niech zieloni się tobą zajmą bo dalsza dyskusja z nie ma sensu. EDIT: brawo za szybką rekcję DomiHD2 :)

-ja świadomie kupiłem ten badziew który w zupełności mi wystarczy i niczego mu nie brakuje a cechą wielką jak dla mnie i nie tylko są nie duże wymiary które w użytkowaniu nie przeszkadzają.Ktoś szuka czegoś większego to ma wybór ogromny w tel.

 

 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxypocket/Samsung-Galaxy-Pocket.html

 

http://www.telix.pl/telefon/samsung-galaxy-pocket-gt-s5300-2589.html

 

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/opinie-samsung-galaxy-pocket.bhtml#opinie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...