Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na Samsunga Galaxy S to trochę jednak za mało, oczywiście znajdzie się na pewno, ale z jakimś mankamentem, lub sam telefon bez niczego. Chyba że dasz radę dopłacić jeszcze z 50 - 100zł : ) A jak nie, to jak wyżej, SE LWW, lub jak znajdziesz to SE Xperia Neo V.

 

SGS - http://allegro.pl/sa...2447650585.html

 

Coś takiego znalazłem. Simlock Orange, koszt zdjęcia ok. 50zł.

 

Xperia Neo V, nie ma zdjęć, ale można o nie poprosić w mailu.

 

http://allegro.pl/sony-ericsson-xperia-neo-v-i2447693569.html

Edytowane przez Patrick.
Link to post
Share on other sites

SGS - http://allegro.pl/sa...2447650585.html Coś takiego znalazłem. Simlock Orange, koszt zdjęcia ok. 50zł.

Ten SGS ma popękany front.

 

Za 500 zł nie kupisz nic dobrego co Ci posłuży na dłużej/będzie fajne w użytkowaniu. Dozbieraj jeszcze z 250 zł i np.

http://allegro.pl/polski-samsung-s8500-wave-gw-prod-24-sklep-krk-i2435511459.html

 

A używkami bym się w ogóle nie interesował. :)

Link to post
Share on other sites

System Bada może nie jest zły, ale jednak brakuje aplikacji na niego. Nie opłaca się kupować nowego Wave za 750zł, znacznie przekracza budżet i są ciekawsze propozycje w tej cenie. Co prawda używki, ale są. Używka nie znaczy, że będzie krótko trzymał, bo ma już tam swój wiek.

Link to post
Share on other sites

sraty pierdaty kup sobie Galaxy Pocket gt-s5300 bo sam go posiadam i jestem bardzo zadowolony,jest to świeżutki model koszt za nówkę to ok 430zł,jak za głupi tel. dawać to max 500zł więcej za tel. ? nie ma sensu.

kolejne głupoty no i kto by inny..

 

Ja bym kupił Neo-V sam sie nad nim zastanawiałem ale budżet miałem trochę większy

Link to post
Share on other sites

Ty chyba gościu jesteś nienormalny. Chyba nie bez powodu masz taki nick. o.O Taki chłam to sobie na samosi polecaj.

 

Nie to ty jesteś nie normalny a co ty myślisz że każdy wydaje na telefony 1000-1500zł i szpan we wsi czy mieście bo łazi z obrazkiem na ścianę po polu :D galaxy pocket nic nie brakuje a różnice są w rozdzielczości i mniejszej przekątnej ekranu która wcale nie dyskwalifikuje go z normalnego użytkowania (jest po prostu zgrabniejszy i poręczny) różnica jeszcze w aparacie i nie ma 3d to tyle,co mi całkowicie odpowiada i wielu innym którzy go zakupili.Ja też mogę napisać że z cegłami to idioci chodzą a jeszcze więksi co wydają takie sumy na gł.tel.

 

DomiHD2 a ciebie wszędzie pełno,tylko się nie rozpisuj bo zaś cię złapie jak się gubisz.

Edytowane przez mistrz
Link to post
Share on other sites

Daje warna bo nie jest to pierwszy temat w którym pisze bezsensu i nie stosuje sie do regulaminu forum

 

"Niewskazane jest również udzielanie porad w sprawach, o których nie posiadamy wystarczającej wiedzy"

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

@mistrz Po cholerę kretynie zmieniasz temat i mi pieprzysz o jakiś telefonach po tysiąc zł, tego poket samsunga sobie w du**ę włóż. 500zł o wiele lepiej można wydać.

DomiHD2 zrób coś z tym fraj**** bo jeszcze ktos go posłucha :/

Kretyn i Frajer to was robił Barany tępe.

 

Daje warna bo nie jest to pierwszy temat w którym pisze bezsensu i nie stosuje sie do regulaminu forum "Niewskazane jest również udzielanie porad w sprawach, o których nie posiadamy wystarczającej wiedzy"

A ty dajesz mi warna bezsensu czemu moderatorku to przeczytaj temat autora który założył,dałem propozycje na temat i tel. do 500zł przypominam a że ktoś nie potrafi uszanować cudzego zdania to nie mój problem.Kto cie wybrał na moderatora!. I jeszcze jedno moderatorze -zwróć uwagę na tych inbecyli wyżej którzy zaczeli mi ubliżać im daj warna mądralo za nie stosowne zachowanie.

 

Co do tematu autor wybierze sobie fona do 500zł z oferowanych tu tak więc niech te oszołomy wyżej się nie spinają bo im żyłka pęknie :D

Edytowane przez mistrz
Link to post
Share on other sites

zwróć uwagę na tych inbecyli wyżej którzy zaczeli mi ubliżać im daj warna mądralo za nie stosowne zachowanie.

po tym co napisałeś chyba czeka cie odpoczynek od forum...

 

Kretyn i Frajer to was robił Barany tępe.

zwróć uwagę na tych inbecyli

niech te oszołomy wyżej się nie spinają

Chyba wystarczające argumenty ?

 

A ty dajesz mi warna bezsensu czemu moderatorku to przeczytaj temat autora który założył,dałem propozycje na temat i tel. do 500zł przypominam a że ktoś nie potrafi uszanować cudzego zdania to nie mój problem

każdy szanuje czyjeś zdanie jeśli ma jakiś sens, weż pod uwagę ze telefon który podałeś ni jak sie ma np do Neo-V który jest w podobnej kategorii cenowej do dostania . Wiec czemu ma brać gorszy telefon jak za podobna kwotę może miec lepszy ?

 

Kto cie wybrał na moderatora!

Tak sie składa ze nikt nie narzeka na moje działanie na forum tylko Ty ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Regulamin mówi

e) Nie wolno oszukiwać i wprowadzać innych użytkowników w błąd przez celowe manipulacje czy nierzetelne porady nieuwzględniające części dostępnych na rynku produktów. Niewskazane jest również udzielanie porad w sprawach, o których nie posiadamy wystarczającej wiedzy i nasze wypowiedzi mogą

Telefon który polecasz nie jest przecietny, nie jest nawet słaby. On jest beznadziejny! To że kupiłeś badziewie nikogo nie obchodzi ale na Boga nie polecaj ludziom takiego syfu.

 

Koniec dyskusji, niech zieloni się tobą zajmą bo dalsza dyskusja z nie ma sensu.

 

EDIT: brawo za szybką rekcję DomiHD2 :)

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

UP@ Odpoczynek od forum na 7 dni

 

EDIT: brawo za szybką rekcję DomiHD2

Nie będziemy tolerować takiego zachowania. Odpocznie od forum to moze sie zastanowi nad swoim zachowaniem, jeśli nadal będzie to samo to niestety ale konto zostanie zablokowane na stałe... Nie lubie banować ale jak już tak ktoś przegina to nie ma litości. Nie miałem z nikim problemów nikt na forum sie na mnie chyba nie skarżył ( no moze 1 osobna która dostała warna za przekleństwa ) Ja też staram sie wszystkich szanować i pomagać ale takie zachowanie to masakra,, przecież on nie obraza tylko was ale też waszych ojców .. No sorry ale jak ktoś stracił ojca to jak sie wtedy poczuje ? Ech... normalnie jestem wściekły ze nie dałem wcześniej bana ... przynajmniej by was tak nie obraził

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...