Skocz do zawartości

Czy opłaca się teraz kupować lapka ?


Recommended Posts

a boże jak widzę taki posty to mnie krew zalewa:/

 

ot: imo laptop to przezytek. Do grania niewygodny, a portablnosc w porownaniu do tabletu tez porazka :/

Mam lenovo y580 w najmocniejszej konf. i w rozdzielczości 1366x768 Max Payne 3 wszystko full 35-45fps więc gadanie że laptopy nie są do gier jest nie na miejscu

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

a boże jak widzę taki posty to mnie krew zalewa:/

 

 

 

Mam lenovo y580 w najmocniejszej konf. i w rozdzielczości 1366x768 Max Payne 3 wszystko full 35-45fps więc gadanie że laptopy nie są do gier jest nie na miejscu

 

l2 read, powiedzialem niewygodne. Porzadny interface, duzy ekran i fajne naglosnienie, a nie tylko grafa sie licza dla gracza chyba ? Tak, mozna to wszystko podpiac pod lapka, ale wtedy jaki jest sens placic ponownie :/

Edytowane przez amenamen
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dla niektórych ekran 15,6" jest wystarczający np. dla mnie w pełni :) głośniki mam creative 2.1 T3130, więc jak ktoś lubi grać na małym ekranie (kiedyś wszyscy grali na 14" i 15") to mu w nim nic nie będzie przeszkadzać :) ot co

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

chce se kupic lenovo y580 kosztuje on najtaniej 3,5k zł. Czy to dobry czas na kupowanie lapka ? Kiedy może stać on taniej ?

 

Y580 wystepuje w kilkunastu wariacjach. Musisz cos doprecyzować.. Mi np bardzo sie podoba i zastanawiam sie na Y580, ale za ponad 4tys bo to wypasik z i7 http://allegro.pl/notebook-lenovo-y580-i7-8gb-750gb-gtx660m-widi-w7-i2440494317.html Zerknijj moze tez Ci bedzie odpowiadal. Oczywiscie tez za 3 miesiace bedzie tanszy. Za rok to ju wogole za pol ceny.. pytanie czy tyle chcesz czekac .. :)
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

kurcze, myslicie za az tak mocno spadnie po jednym roku :/ ? Wczesniej gdzies mi gosciu powiedział (chyba nie w tym temacie) że raczej nie spodziewamy sie znowu takiego boomu w grafice itp wiec znaczaco nie spadnie a jak juz to ze 200-300 zł po kilku miesiącach no i zostanie wycofany ze sprzedarzy. Co o tym myslicie ?

Link to post
Share on other sites

Za rok cena spadnie do ok 2800 za najlepsza wersje a za 3 miechy to nic nie spadnie

Nie ma szans. Maks do 3500 spadnie, ale to tylko jeżeli Intel i Nvidia wprowadzą przez ten rok nową generacje swoich produktów na rynek mobilny.

 

A że zostanie wycofany to też jest dość wątpliwe, bo niby czym go zastąpią. Lenovo Y570 do dziś na ten przykład jest na rynku.

Edytowane przez radelgar
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co z tego że spadnie cena jak nowe giery wyjdą i znowu będzie lipa bo za słaby , a gry nawet jak nie ma wielkiej róznicy w grafice "na oko" to i tak sprzętu wymagają mocniejszego bo dzisiaj gry tak się tworzy zeby wymuszały zmiane sprzętu. Kupujesz kompa takiego mocnego na jaki Cię stać i tyle w temacie!!

Edytowane przez aleksander12
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...