Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...

Na bestię to najlepszy sposób z FCR, choć nie zawsze chcę wskoczyć :P Mi zwykłych typków jak zostali ogłuszeni to bez problemu ciął po kliknięciu na takiego delikwenta. 

 

Miałem troche mało czasu na granie, ale kiedy ruszyłem to powiem na HARDCORE jest na prawdę HARDCORE. Jestem w II akcie i mam problemy z 2 upiorami w opuszczonym domu w wyzimie, z Flederem i nie mogę znaleźć Topielców na bagnach ;/ masz jakieś rady co do stylu walki i mikstur/olejów które są bardzo przydatne?

Link to post
Share on other sites

Upiory to tradycyjnie olej na upiory bo inaczej ich nie ruszysz, do tego jaskółka grom i zamieć (to moja trójca która sprawdza się wszędzie :P). Dodatkowo do walki z upiorami przydaje się yrden ;) Pewnie grasz z ekosystemem stąd też bagna są puste :D Topielców z tego co pamiętam jest bardzo ciężko spotkać z ekosystemem, próbuj o zachodzie słońca w pobliżu zawalonej wieży, oraz wieży gdzie będzie siedział Kalkstein na bagnach. Całe szczęście quest z językami topielców bo zapewne o niego ci chodzi można również w 3 akcie zrobić. Co do Fledera to recepture na olej przeciw wampirom ma Talar. Jeśli chodzi o styl walki to nie ma jakiegoś sprawdzonego, sam za każdym razem kombinuje i szukam odpowiedniej taktyki :P Musisz kombinować ze stylami walki, sprawdzać który zadaje najwięcej obrażeń konkretnemu przeciwnikowi bo z tym jest różnie. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

http://i.imgur.com/R9HcPeW.png

http://i.imgur.com/QOApb3F.jpg

 

 

„I ja tam byłem, miód i wino piłem. Wesele tej dwójki najbliższych mi ludzi było najbardziej niezwykłym z wesel, które zaszczyciłem swoją obecnością.

Było tam tak wielu naszych przyjaciół, poznanych w czasie licznych przygód, znamienite charaktery, których mieszanka dała wyraz i upust przeróżnym emocjom podczas tej uroczystości. Nie potrafię tego podsumować inaczej, niźli przez stwierdzenie, że były to najintensywniejsze trzy dni mojego życia”
- Jaskier, "Pół wieku poezji"
„Pożegnanie Białego Wilka” to przygoda, która jest epilogiem historii przedstawionej w serii Wiedźmin. Tworzona jest na silniku drugiej części, opowiada o weselu Geralta z Rivii i Yennefer z Vengerbergu, przeznaczonych sobie ludzi , którzy wreszcie odnaleźli spokój.
Podczas trzech dni, które przedstawi nasza przygoda, zobaczycie powroty ich najbliższych przyjaciół, zaskakujących gości, ciekawe opowieści oraz… niejedną historię miłosną.
Pisanie scenariusza rozpoczęło się w lipcu 2015 roku, a faktyczne prace ruszyły w styczniu. Mamy nadzieję, że uda nam się ukończyć projekt jeszcze w 2016 roku.
Członkowie zespołu:
Kalen – 3D Artist, Animator, Senior Environment Artist, Senior Level Designer, Character Artist
Rustine – Game Director, Senior Writer, Cinematic Designer
Patrol – 2D Artist
UncleArtr – Junior Writer, Junior Level Designer
 
 
Screeny
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jakie to brzydkie  :->  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: Ale szacunek dla ludzi którzy to tworzyli oraz wszystkich którzy w ogóle podjęli się stworzenia gry w tym uniwersum bo jak wiadomo początki łatwe nie były. Większość zespołu to byli zwykli zapaleńcy którzy o tworzeniu gier praktycznie nic nie wiedzieli a mimo to dali radę i w bólach narodziło się cudowne dziecko jakim był/jest i nadal pozostanie Wiesław 1  8-)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Jakie to brzydkie

 

No wiesz, jak się cofnę pamięcią do pecetowych możliwości w 97, to wcale nie wygląda źle. Tym bardziej, że jak wspomniał jeden z rozmówców - emulator voodoo nie do końca radzi sobie z cieniami.

Prawda jest taka, że jak wspomniano z takim enginem nie podbito by serc graczy. Choć gdyby zachowano pozostałe składowe części pierwszej i tak takie dziwaki wiedźmińskie jak my zachwycaliby się, wracali po latach i cytowali dialogi. :wariat:

 

 

 

to byli zwykli zapaleńcy

 

Wiesz - wiem z doświadczenia, że tacy są najlepszymi twórcami w tym, za co się biorą ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...