Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

A tak w ogóle, to nie wiem dlaczego w każdym temacie o nowej grze ktoś musi wyskoczyć z konsolami.

I mówi to wielki obrońca linuxa który zaspamił cały poprzedni temat o linuxie, a teraz się wymądrza.

 

To dział na PC, jak ktoś woli konsole to zapraszam do działu konsole. Kropka.

Link to post
Share on other sites

Jak na razie to ty tu spamujesz. Nie wiem, jak można spamować w temacie o linuxie, mówiąc o linuxie. To już pewnie tylko ty wiesz. Ale dosyć. Z "geniuszem" nie ma co rozmawiać. :D

 

Wieśka chyba zamówię w preorderze. Jeśli tylko fabuła stanie na takim samym poziomie, co fabuła pierwszej części, to będzie super. Jedynka jest najlepszą grą, w jaką grałem. Ciekawe, czy tym razem też postawią na nawiązania do literatury, polityki etc.

Link to post
Share on other sites

dwójka będzie 2 razy lepsza od jedynki tak stawiam:):D czy graficznie będzie to pozycja która wyznaczy jakieś granice jakości?? szczerze powiem gów.. mnie to obchodzi liczę na wciągającą fabułę z wieloma możliwymi rozwiązaniami w trakcie grania (hucznie zapowiadane różne ścieżki rozwiązań questów), przemyślany rozwój postaci, zróżnicowany system walk, masę ciekawych itemów do zdobycia, no i oczywiście humor w dialogach, zadaniach czy to im wypali wg mnie tak i będzie to hit i gra roku 2011

oczywiście to gra którą trzeba będzie przejść X razy żeby poznać wszystkie możliwe rozwiązania i niespodzianki:)

mam też nadzieje że chłopaki zadbali też o oprawę muzyczną i klimacik będzie niesamowity:) kolejne nie przespane noce się szykują:]:)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Na to pytanie nikt Ci nie odpowie. Wymagania wymaganiami a jak to z tym bywa to wszyscy wiemy. Na Twoim miejscu kupiłbym L4D2 i czekał cierpliwie na premierę oraz pierwsze recenzje Wiedźmina 2. Wtedy się wyjaśni sprawa optymalizacji i będziesz wiedział na czym stoisz.

Link to post
Share on other sites

Wymagania sprzętowe do gry: Wiedźmin 2

 

Zalecane:

 

Procesor: Intel Quad Core lub podobny AMD

Karta graficzna: GeForce 260 z 1GB pamięci / Radeon 4850 HD z 1GB pamięci

Pamięć RAM: 3GB na Windowsie XP oraz 4GB na Windows Vista i Windows 7

Dysk twardy: Przynajmniej 16GB wolnego miejsca

 

Minimalne:

 

Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz lub podobny AMD

Karta graficzna: Nvidia GF 8800 512 VR lub podobny ATI

Pamięć RAM: 1 GB dla Win XP / 2 GB dla Win Vista

Dysk twardy: 16GB

 

To jak, komu gierka pociągnie na (ULTRA :D)? Mi prawdopodobnie tak (opis PCta w profilu). Gierkę lecę kupić w dniu premiery :>

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Premiera już niebawem, a ja nie mogę się doczekać już. Normalnie nie gram, ale W2 kupię i przejdę (jak pierwszą część zresztą :oops: )

 

Wiecie gdzie można zamówić W2, aby w dzień premiery paczka była u mnie na stole?

Link to post
Share on other sites

Najlepiej osobiście wybrać się po tą zacną grę. Widziałem reklamę w gazecie, że wersja rozszerzona (mapa, poradnik, instrukcja, moneta, geralt do złożenia z papieru, soundtrack, dvd z filmami o grze) ma kosztować tylko 120 zł. Jak dla mnie bomba. Już nie mogę się doczekać. Pierwsza część zapadła mi głęboko w pamięć. Uczucie było takie jakbym oglądał dobry serial z nagłymi zwrotami akcji :D

Link to post
Share on other sites

O tak, w W grało mi się bardzo dobrze. Szczególnie dobrze pamiętam część z wierzą maga na bagnach - super, zapomniałem o całym świecie i troskach ;)

 

A niech mi ktoś powie coś odnośnie dźwięku w W2. Będzie po dx, czy openal - bo nie wiem, czy inwestować w dźwiękówkę z odpowiednim wsparciem.

Link to post
Share on other sites

A niech mi ktoś powie coś odnośnie dźwięku w W2. Będzie po dx, czy openal - bo nie wiem, czy inwestować w dźwiękówkę z odpowiednim wsparciem.

nie ma sensu, W2 będzie miał DX ,gdzie potrafi generować równie dobre albo i lepsze efekty, niż te całe wymysły Creativa, które są już zapomniane przez producentów gier od 2007 roku...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...