Skocz do zawartości

4GB DDR2 dla 7 to za dużo ?


Recommended Posts

Witam !

 

Posiadam Windowsa 7 Home Premium 32BIT i chcę dołożyć kolejne 2GB ramu czy będzie ono widoczne jako 4 i używane ? Zmiana nie wchodzi w grę ponieważ na 64BIT nie podłączę prawidłowo drukarki HP LaserJet 1000series. Jedynie programem Virtual box (co jest problemowe). Płyta główna też max 4GB obsługuję więc jak będzie działać to bardzo fajnie. Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.

Edytowane przez Tolek97
Link to post
Share on other sites

Zalezy, jak masz 2 gb i chcesz dołożyć do dual channel to możesz dołożyć . te 0.75 . 0.5 stracisz ale nic nie poradzszi. Jak chcesz po prostu dołożyć i nie zamierzasz zmieniać systemu to polecam kupić 1 gb po prostu. Dodatkowo czemu nie podłączysz prawidłowo drukarki ? nie działa na 64 bitowych systemach ?

Link to post
Share on other sites

Szymon331 zgadza się autorskie "wcale" nie działają a nie autorskie (robią problemy) to znaczy np. w wordzie nie można drukować szybko za pomocą drukarki domyślnej :( Ale dziękuję wszystkim bo jestem zadowolony bo sam znalazłem rozwiązanie sunrise seven przyszedł z pomocą i bez żadnego problemu mogę mieć nawet 128GB ramu :D Lecz płyta tylko 4 GB :P

Edytowane przez Tolek97
Link to post
Share on other sites

http://h30434.www3.hp.com/t5/Printer-All-in-One-Install-Setup/HP-LaserJet-1000-Windows-7-32-64-bit/td-p/283933

Poczytaj ten temat. Są sterowniki uniwersalne dla drukarek HP PCL5 i PCL6 . W firmie mamy stary kombajn który jest od HP i praktycznie nie zastąpiony z podowu ekspolatacji i poznania urządzenia. Mamy komputery oparte o Win XP jak i 7 64bit. Sterowniki PCL pomagają. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

"HP LaserJet 1000series"Są stery pod 1000, 2000 series do OS 64bit (nie szukaj pod 7, a Vistę64 -- działa jak trzeba)

 

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/ProductList.jsp?locale=en_US&taskId=135&prodTypeId=18972&prodSeriesId=503548

//danny

 

E:Sam mam w firmie lj 2100TN (do najgorszej roboty oczywiście) i lata jak trzeba w 64bit %-) -- drukarka jak ruski czołg - co nie wsypiesz, drukuje :wariat: testowałem na LJ2100TN -- tzw drivery PCL v5 i v6 -- nie ma problemów.

Edytowane przez DANNY__79
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...