Skocz do zawartości

Kilka pytań o Diablo III....i sprzętu


Recommended Posts

Wiatm...mam parę pytań odnośnie D3.

Kolega mam starszą maszyne (e2160~1800Mhz, 2GB, Gigabyte 3850 512MB) Da radę pograć???

OC CPU nie ma opcji gdż jest to komp della....Jaką kartę mozna by było zapakować w taki sprzęt bez wymiany zasilacza? Zailacz to 300W firmy krzak bez kabli zasilana GPU!!

Jak długo można grać na guest passie???

Czy można grać online z innymi?

Z góry dzięki za pomoci i sorki za offtopic.....

Link to post
Share on other sites

Na guest passie możesz grać z innymi którzy maja quest pass.

A ja nie popieram zdania pana u góry, chociaż faktycznie cena jest zaporowa, to gra jest świetna, a prawdziwa zabawa zaczyna się od 60lvl na inferno.

Diablo na minimalnych nie ma kosmicznych wymagań, możesz spróbować. (oczywiście najpierw lepiej na GPassie)

Link to post
Share on other sites

Sorki wkradł się błąd to nie 3850 to 3450 czyli jeszcze gorzej!!!To nie ja musze sobie darować tylko mój koleś ....ja miele bez problemu....

A co po osiągnieciu 13 poziomu? Gra wygasa? czy można sobie wybrac inna postać i znów klepać di 13stki?

Link to post
Share on other sites

To działa tak, grasz nielimitowanie, ale tylko pierwszy akt, do Skeleton King'a. Przy jego zabiciu masz ok. 10lvl, a przy 13lvl dalej exp nie leci. Możesz go zabijać jak długo chcesz, jednak to nie jest żadne wyzwanie ;)

Link to post
Share on other sites

gameplay z diablo 3 na Geforce 8400gs. Radeon 3450 jest mniej więcej tej samej wydajności (może odrobinę lepszy). Jakby się uparł to pogra w niskich ustawieniach w rozdzielczości 800x600

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...