Skocz do zawartości

[MULTI] Tom Clancy’s Ghost Recon - seria


  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

no i beta pękła w 10h 2 z 28 strasznych ciuli zabitych. - Tu już się wynudziliśmy ze znajomymi na poziomie extreme jest za łatwo i raczej pełnej nie wezmę.Ten kiczowaty model jazdy i (twórca chyba nigdy samochodem nie jechał..)  latania a mogło być pięknie... Do tego jakieś ścinki porypane przy 57 -72 fps non stop... Animacja kierującego motocyklem składa się z 5 klatek tak samo jak obracającego się koła pojazdu...

Edytowane przez RafiXll
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Zwlekałem z zagraniem w TCGRW przez wiele miesięcy, gdyż byłem nieco sceptycznie nastawiony do połączenia Ghost Recon + sandbox.  Ale po odpaleniu i kilkugodzinnej rozgrywce mogę powiedzieć, że to jedna z lepszych gier Ubisoftu z ostatnich kilku lat.  

Mając w pamięci całkiem niezłe GRAW z 2006 roku oraz GRAW 2 z 2007, mogę powiedzieć, że rozgrywka w trybie sandboxu wyszło temu tytułowi na dobre. Rozległy wirtualny świat i różnorodne krajobrazy urozmaicają rozgrywkę. Sterowanie pojazdami nie jest idealne, mówiąc delikatnie, ale biorąc pod uwagę rozmiar mapy, nie wyobrażam sobie gdyby twórcy nie zdecydowali się na wprowadzenie pojazdów. No i  swoboda w wyborze misji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...