Skocz do zawartości

Przybranie masy


Recommended Posts

znajdź sobie jakąś diete ; d pełno tego na necie, mój znajomy je białko/węglowodany/tyłuszcze w jakiejś tam proporcji, podejrzewam że chcesz przybrać mięśnie/kondycja a nie tłuszczyk . Weź jedz białko przed ćwiczeniami i po ćwiczeniach węglowadany. Np jajecznice przed i sałatke po.

Link to post
Share on other sites

niestety też tak mam. naprawdę dużo jem i waga cały czas od 72 do 75kg

Też tak mam i się z tego ciesze,nie widzę by to był powód do narzekania.

 

A jak chce ktoś przybrać na masie,to są do tego specjalne środki...

Jeszcze zależy na jakiej masie...

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

panowie :D mam 190 wzrostu...i nie wierzylem ze kiedykolwiek przytyje...nogi jak patyczki sucha klata itp... niedowaga 15 kilo cale zycie... a tu nagle...pol roku bezrobocia zona od roku... i czesto browary...obiady na 3 talerzach ;) i teraz sie wstydze brzuszka pokazac;P idzie przytyc nawet z szybka przemiana materii jestem tego dowodem tylko trzeba naprawde duzo! ale to duzo jesc! minus taki ze mozna dostac mega zgagi bo watroba dziala inaczej..idz do dietetyka niech ci ulozy diete...zaplacisz pewnie za to okolo 150 zl ale warto :)

Link to post
Share on other sites

Powiedźcie jak mozna przybrać na masie ?

 

Jednym słowem chcesz przytyć?. Zawsze się słyszy o czymś innym,ale jeśli masz problem z przytyciem,możesz jadać do woli wszystko - kluski,makarony,sos,chipsy,jedz białe pieczywo,dużo słodyczy, chodź codziennie do pizzerni. A swoją droga musisz mieć bardzo dobrą przemianę materi,aż Ci zazdroszczę.POzdrawiam.

Link to post
Share on other sites

jem za duzo , jakbym mial 3 tasiemce :D

 

po co Ci przytyć w tłuszcz? Idź na siłownię i ćwicz masa przybędzie tylko jedz dużo białka, tłuszczy i węglowodanów i po problemie.

nie mam dostepu zbytniego do silowni , moge jedynie cwiczyc cos tam w domu , a tak poza tym to co 2/3 dni biegam

Link to post
Share on other sites

I dobrze robisz, a tak ogólnie trzeba jeść to czego inni się wystrzegają ze względu na szczupłą z kolei figurę. Jedz do woli wszystko,co Ci podejdzie,ale musisz też pamiętać o warzywach i owocach.

 

 

tak tak , owoce zawsze jem :) banany jalbka, kiwi <3

 

duzo ryzu i wgl :D

Link to post
Share on other sites

Co jak co ale ja chyba zaczne terapie browarkowa. Jak pisałem mam między 72 a 75kg przy 187cm ale jestem chudy, strasznie :P no a już 20 lat. Co do "środków" na mase kiedyś jak ćwiczyłem troszku to brałem mass xxl czy coś takiego. Pamiętam że smakowało jak baaaardzo słodkie kakao jak sie zrobiło z mlekiem, ale efektów zbytnio nie widziałem :(

Link to post
Share on other sites

Co jak co ale ja chyba zaczne terapie browarkowa. Jak pisałem mam między 72 a 75kg przy 187cm ale jestem chudy, strasznie :P no a już 20 lat. Co do "środków" na mase kiedyś jak ćwiczyłem troszku to brałem mass xxl czy coś takiego. Pamiętam że smakowało jak baaaardzo słodkie kakao jak sie zrobiło z mlekiem, ale efektów zbytnio nie widziałem :(

ziooomek bo jak sie bierze odzywki to trzeba przy tym regularnie cwiczyc :)

 

a co do piwka to odpada, bo kondycha mi siadzie , a poza tym NIE CHCE MIEC PIWNEGO BRZUSZKA :D

Edytowane przez MateQa
Link to post
Share on other sites

ziooomek bo jak sie bierze odzywki to trzeba przy tym regularnie cwiczyc :)

 

a co do piwka to odpada, bo kondycha mi siadzie , a poza tym NIE CHCE MIEC PIWNEGO BRZUSZKA :D

 

Tu ciężko będzie żeby ci ktoś ułożył zajebistą dietę odwiedz se stronki między innymi KFD.PL SFD.PL chłopaki na pewno ci pomogą ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...