Skocz do zawartości

Worklog 'extreme' by leesiuu


Recommended Posts

No wlasnie czytalem o tych zaciskach :( zaciskarki nie posiadam wlasnie, ale podobno da sie to zrobic szczypcami zwyklymi - delikatnie i efekt jest ten sam.

Kabla właśnie liczyłem wiecej ale o zaciskach nie pomyslalem - sluszna uwaga :)

Link to post
Share on other sites

No wlasnie czytalem o tych zaciskach :( zaciskarki nie posiadam wlasnie, ale podobno da sie to zrobic szczypcami zwyklymi - delikatnie i efekt jest ten sam.

Kabla właśnie liczyłem wiecej ale o zaciskach nie pomyslalem - sluszna uwaga :)

 

 

Szczypcami będzie ciężko,polecam ci zakupić zaciskarke ze swojej strony mogę polecić ci tą:

http://allegro.pl/wielofunkcyjna-zaciskarka-do-konektorow-yato-2256-i3110409855.html

 

 

Ps

Dopisuje się żeby śledzić.

Link to post
Share on other sites

Leesiuu

Ja jestem sprzedawcą tej obudowy widzę że ma sie dobrze i jak i jak :D ?

 

niedługo będzie miała pierwsze cięcia, projekt później :D

 

PS. zgłoszenie poszło, jakby dzownili to powiedz ze uszkodzona jest elektronika w srodku, :D

 

Dasz radę odświeżyć fotki z pierwszej strony? :)

 

Odświeżę, tylko odkopię na kompie :)

 

Szczypcami będzie ciężko,polecam ci zakupić zaciskarke ze swojej strony mogę polecić ci tą:

http://allegro.pl/wielofunkcyjna-zaciskarka-do-konektorow-yato-2256-i3110409855.html

 

kuuuuurde, zobaczyłem foto i na pewno gdzieś takie sprzęcicho mam w garażu :D

okej, po wielu staraniach i walkach z photohshopem coś wyskrobałem.

 

1. Okno

Najprawdopodobniej zostanie ten kształt. Ewentualnie zaokragle róg na dole po prawej. Ale tak będzie chyba praktyczniej dla diód od dołu [ 6 diód białych - 6 diód niebieskich: na zmianę. W przyszłości będzie to sterowane aplikacją, co i jak ma się świecić :) ]

 

2. Przedłużki

Chyba zostaję przy tej opcji [np. 24PIN]. Podoba mi się obecna wersja i niech tak zostanie, jak uważacie?

 

3. Zasilacz

Na pewno będzie oklejony na czarno z niebieskimi wstawkami. Może kiedyś dorobię delikatną piwniczkę, aby zakryć połączenia guziczków oraz wyjścia zasilacza [mam gwarancję, nie rozbiorę go]

 

4. Karta graficzna

Kiedyś będzie miała backplate + odstęp z plexi [podświetlany]

 

5. Mobo

Na pewno kiedyś nałożę mesh'a [metal, siatka] na całą powierzchnię - czarny z niebieskimi dodatkami

 

Rysunek jest poglądowy, mniej więcej jak to będzie wyglądało [brak na foto wentyli na chłodzeniu, delikatnie widać gdzie jakie światło chcę uzyskać - od dołu okna białe, z przodu tak samo, a z chłodzenia idzie niebieskie w dwie strony :)

 

Pewnie w przyszłości z prawej strony zrobię jakieś napisy na budzie czy coś - wytnę i podkleję czymś czarnym, ale to daleeeko w przyszłości planuję :)

 

http://i46.tinypic.com/sw7rll.jpg

 

i jak? i jak? i jak? i jak? 

generalnie jeszcze uaktualniam koszta - ceny ze sklepu sleeveking dorzuciłem ;)

 

http://i46.tinypic.com/16nhx0.jpg

 

 

PS. Co do oplotów - bo mam 2 pytania juz czy będę robił - tak, planuję. Na razie muszę jednak wydać kasę na okno, szkło, grawer, listwe LED i panel nią sterujący a później zabieram się za oploty. Moja cena? Nie chcę dużo za wszystko. Dopiero się uczę, więc dla pierwszych ludzi robię raczej własną reklamę niż chcę zarobić :) Więc koszta będą symboliczne ;) Ale to najpierw chcę pokazać światu swoje próbki :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

temat umarł, wiem. Nic nie robię - brak czasu i $$.

W lipcu mam praktyki, pracuję do tego i tak wychodzi no :(

 

Co nie zmienia faktu, że plany są, duże.

 

Wentyle jakie planuje - na przód jeden bądź dwa [jak zmieszczę jakoś ładnie w zatokach 5.25" ] 140mm NZXT FZ białe LED [będą dobre?]

 

Wytnę tylni grill - mniej hałasu w budzie.

 

Wentyle - niebieskie z chlodzenia dam na gore [tam tez wycinac grille?]

 

a chlodzenie na procku - zostawic pasywe? Czy dac mu jednak jeden wentylek? :)

 

 

Wszystkie wentyle beda w srodku budy NZXT FZ 120 MM [niebieskie albo bez podwietlenia] a tylko na przodzie wersja 140mm białe :)

 

@vuodi

Masz dremelka albo jakis inny pomysl jak wycinac obudowe? ;)

Link to post
Share on other sites

No właśnie myślałem że Cię porwali czy co. Miałeś robić mod - miała być sesja dwóch CM'ek chłodzonych powietrzem a tu du*a... :P

 

140mm w zatokach się zmieści ale jeśli nie masz żadnego napędu optycznego lub jakimś cudem upchasz tam np SLIM napęd. Ja u siebie pod napędem zastosuję 120mm.

 

Ja już jestem po wycinaniu tylnego grilla iii... to serio działa :D  ZDJĘCIE

 

Co do dremelka to tak mam, ale sam pożyczyłem :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...