Skocz do zawartości

GTX 470 - CZY TO WCIĄŻ WYDAJNE GPU??


Recommended Posts

NO nic nowego do temat to nie wnosi po sporym OC GTX470=GTX570 standardowy po OC GTX570 zostawia daleko GTX470 po OC wiec juz chyba wałkowane wypowiedzi milion razy ;)

 

Owszem,ale chodzi tu raczej o to że podkręocny GTX 470 osiąga niamal identyczną wydajność jak standardowo taktowany GTX 570 i to jest ważne :D

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

ianos w tym teście ktoś na siłę faworyzuje 470

 

:?:

 

Nie bardzo rozumiem :/ Jest podkręcony GTX 470 w tandemie z referencyjnym GTX 570 plus do tego z podkręcony GTX 570 więc nie ma tu mowy o faworyzowaniu jakiejkolwiek z kart ;) Masz wszystko czarno na białym i jest to test przeprowadzony przez użytkownika,a nie jakieś sponsorowane wykresiki jak to często bywa na portalach internetowych :o

Link to post
Share on other sites

Owszem,ale chodzi tu raczej o to że podkręocny GTX 470 osiąga niamal identyczną wydajność jak standardowo taktowany GTX 570 i to jest ważne

Bylo to pisane juz wcześniej :)

 

Tylko dodajmy sobie szczerze bardzo podkręcony bo to ważne

Link to post
Share on other sites

Bylo to pisane juz wcześniej :)

 

Tylko dodajmy sobie szczerze bardzo podkręcony bo to ważne

 

Są bardziej podkręcone sztuki,a i pewnie to nie koniec ;)

 

http://obrazki24.pl/images/battlexhx.png

 

http://obrazki24.pl/images/bf3highpre.png

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

No upał Tobie na pewno doskwiera,bo jak dziś testowałem 470 to w życiu tak głośnego chłodzenia nie słyszałem na 580 nigdy tak głośno przynajmniej mi nie chodziła,jak 470ka.Wiec sory,ale albo skorzystaj z usług laryngologa,albo przeczyść kartę to wtedy pogadamy :P

Głośno jest na obu kartach,ale jest różnica miedzy chałesem jaki wydaje 470 pod maksymalnym obciążeniem a 580 panowie,wiem co mam w domu i co słyszę wiec nie będę się spierał :) mam obie karty na chwile obecna w domu i wiem co i jak...

No bywa,chciał błysnąć,ale się nie udało... ;p jak nie wierzy to zapraszam do mnie do domku... wtedy sie okaze które referencyjne chłodzenie jest głosniejsze :) Tak po za tematem,chłopaki jeszcze trzy posty i wybije setka w temacie,niezły temat założyłem :banan:

Kolega Mistrz oskarża mnie ze sie nie znam sam pisze głupoty a na dodatek pewnie wie lepiej niz nasze Polskie portale ;)

tez wiem bo mam ale jak widzisz inni wiedza lepiej ;) PClab "Głośność układu chłodzenia w trybie 3D jest zadowalająca, jak na kartę o tej wydajności. Bez wątpienia jest ona dużo, dużo cichsza od GTX-a 480. W trybie 2D jest jeszcze lepiej i potrafi wtedy zawstydzić wiele układów niereferencyjnych. Schładzacz jest przy tym wydajny i utrzymuje dość niską temperaturę GPU." Benchmark.pl "Ważnym odnotowania jest natomiast fakt, że system chłodzący na GeForce GTX 570 jest wyjątkowo cichy. W redakcji wolimy, aby dana karta graficzna miała cichszy system schładzający, niż miała o 5 stopni mniejszą temperaturę. Z pewnością wielu z was podzieli nasze zdanie, prawda? :-)"

Ale jesteście śmieszni,co wy tak na prawdę porównujecie ? referenty jeden do drugiego który idzie głośniej ? bo skoro tak to wyskoczę choćby właśnie z Arctikiem i skok różnicy bedzie nie porównywalny.W referencie każda turbina to hałas i nic nie usprawiedliwi tego faktu.Na samym końcu bloki wodne.

Link to post
Share on other sites

A ty dalej swoje ? Wez ogarnij zrobiłeś z siebie błazna pisząc o porównaniu referentów kilka postów wyżej, Ty wiesz lepiej niz ja czy kolega wyżej którzy mamy takie karty no i lepiej tez niz ci co testowali na labie czy Benchmarku... pewnie lepiej tez od tych z techpowerUp czy innych dużych portali.

 

referenty jeden do drugiego który idzie głośniej

Nie mój mistrzu który idzie Ciszej w 3D a porównać tutaj GTX 470/80 z GTX570/80 to nawet nie ma co bo 2 pierwsze bez dobrego chłodzenia to po prostu suszarki jakich mało ( nie wiem czy nie cichsze były HD4870/90 ... )

 

W referencie każda turbina to hałas i nic nie usprawiedliwi tego faktu

Widać ze wiesz tyle co zjesz, poczytaj testy recenzje a nie wyskakuj z teoriami które sa lepsze dla Ciebie a ni jak maja sie do rzeczywistości ;)

 

wyskoczę choćby właśnie z Arctikiem i skok różnicy bedzie nie porównywalny

Nie ma to jak porównać chłodzenie za 150-200 zł do referenta :D

Link to post
Share on other sites

DomiHD2

 

Może nie zrozumiałeś ale w tej chwili ty zrobiłeś z siebie ciapka.Jak komuś zależy na ciszy to powiedz mi kto normalny porównuje referenty GTX 470/80 z GTX570/80.

 

Nie ma to jak porównać chłodzenie za 150-200 zł do referenta

Jak ktoś chce duże różnice i szuka ciszy ,nie zastanawiając się wybiera chłodzenie za 150-200zł proste.

 

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=_Hl_tXMKX-o

 

 

Edytowane przez lwses
Link to post
Share on other sites

Może nie zrozumiałeś ale w tej chwili ty zrobiłeś z siebie ciapka

gdzie z czym bo nie rozumiem ? Chyba nie miałeś referencyjnego GTX570 w domu... z tego co wiem miałeś 480 wiec chyba nie powiesz ze był cichy ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...