Skocz do zawartości

Zmiana płyty głównej


Recommended Posts

nie komp się nie odpala tylko po wciśnięciu przycisku power cały czas się resetuje, na gwarancji była i wróciła nowa i jest to samo, więc zastanawiam się nad nową

 

Dobrze wszystko podłączasz do płyty głównej?Jaki zasilacz?
Link to post
Share on other sites

płyta na serwisie, gosc sprawdzal zasilacz i podlaczal nowy i bylo to samo

 

Ciekawe czy naprawdę wróciła nowa, żeby 2 nowe mobo miały ten sam efekt....Trochę dziwne.Ciekawe czy inni użytkownicy maja podobny problem.
Link to post
Share on other sites

http://www.anandtech.com/show/5793/intel-z77-motherboard-review-with-ivy-bridge-asrock-asus-gigabyte-and-msi/1

Tutaj masz bardzo dobry artykuł, te mobo co wyminiles wszystkie tam sa, i zobacz ktora jest najwydajniesza.Powinno pomoc.

Takze

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/gigabyte-z77x-d3h-test.html

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

no niby tak, według tych testów trzy płyty są całkiem dobre Extereme 4 ,Z77X-UD3H, P8Z77-V

skłaniam się bardziej ku Asrockowi i Asusowi.

 

Mam pytanie do posiadaczy tych płyt ,Z77X-UD3H, P8Z77-V ,jak wam się sprawuje ? :)

Edytowane przez guzior
Link to post
Share on other sites

Witam Jaką płytę główna byście polecili na z77 w zamian za MSI Z77A-GD55? Bo na chwilę obecną wygląda na to że będę musiał wymienioną wyżej wymienić jeśli nie uda się jej naprawić.

Jakiego masz procka i pamięci?
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam dokładnie ten sam problem z moją płytą główną MSI P67A GD65. Ciągłe restarty. Wysłałem na gwarancję, ale nie przyjęli, bo znaleźli 3 pogięte piny. Jak mi ją odeślą to je wyprostuję i zobaczę co dalej. Szkoda, bo płytę kupiłem 4 miesiące temu i smigała aż miło, nawet chłodzenie na proca kupiłem w miarę lekkie... Nie rozumiem czemu to się stało teraz, bo jeśli piny miałyby się pogiąć, to przy zakładaniu proca, a przez 4 miechy komp działał bez zarzutu. Nie grzebałem w nim od momentu złożenia.

Link to post
Share on other sites

Mam dokładnie ten sam problem z moją płytą główną MSI P67A GD65. Ciągłe restarty. Wysłałem na gwarancję, ale nie przyjęli, bo znaleźli 3 pogięte piny. Jak mi ją odeślą to je wyprostuję i zobaczę co dalej. Szkoda, bo płytę kupiłem 4 miesiące temu i smigała aż miło, nawet chłodzenie na proca kupiłem w miarę lekkie... Nie rozumiem czemu to się stało teraz, bo jeśli piny miałyby się pogiąć, to przy zakładaniu proca, a przez 4 miechy komp działał bez zarzutu. Nie grzebałem w nim od momentu złożenia.

ciagle restarty się naprawiły po wymianie płyty głównej teraz czasem mam pojedyńczy restart po odpaleniu kompa

Link to post
Share on other sites

Chieftec 550W

CPU: 3570K

RAM: Kingston HyperX 1600 Grey 8GB

Płyta: MSI Z77A-GD55

Grafa: NVIDIA GF GTS250

Obudowa: CM 690 II Advanced USB3.0 Edition

 

jakieś pomysły co to może być ?

wciskam przycisk niby się włącza i po chwili restart i już normalnie startuje

Edytowane przez guzior
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...