Skocz do zawartości

Morele.net


Recommended Posts

Kleczkovsky, raczej nie, bo warszawa to ich główna siedziba, tam chyba wszystko mają ? Tak dobrze mówię ? : D A w Krakowie jest ich punkt w którym mają na stanie akurat. Tak mi się wydaje przynajmniej.

Morele to akurat krakowska firma, w Krakowie był pierwszy netpunkt. Zaczynali od tak ciasnej klitki, że jak weszły trzy osoby to już było ciasno. Eh... stare dobre czasy, wtedy ich jeszcze lubiłem %-) .

W Krakowie mają magazyn, a reszta to pkt. Najlepiej zadzwonić/napisać do sklepu i zapytać czy tam to mają.

Generalnie to nie ma chyba żadnego magazynu, morele to sklep internetowy, także towar jest wysyłany bezpośrednio z hurtowni lub od dystrybutorów. Towary z opcją "od ręki" są po prostu nie odebrane z innych zamówień.
Link to post
Share on other sites

Ale to przecież taka seria jest tych mailingów Uwolnić Cenę - dają mega cenę w ograniczonej ilości i kto pierwszy ten lepszy. Na dzień przed zawsze informują na Facebooku swoim, to zawsze można zdążyć zakupić, a było już parę perełek, w tym ten dysk, ja zgarnąłem, w czwarte o 22 dostałem maila (podejrzewam że wtedy zaczęli wysyłać), a rano sprawdzałem 8:30 produkt jeszcze dostępny 8:37 już informacja że wyprzedane. Ludzie kupują takie rzeczy na masę, także nie ma co się wściekać chyba, tylko polować. Jak ty zamówiłeś o 00:00 to może faktycznie zj****i kurierzy tą sztukę zarezerwowaną dla Ciebie i nie było jak nowej dać? Mi jak składali kompa i wysyłali kurierem, to kurier dosłownie rzucił mi pod nogi pudło, "bo mi się spieszy" i potem musiałem sam sobie kabelki dopinać....

 

Generalnie to nie ma chyba żadnego magazynu, morele to sklep internetowy, także towar jest wysyłany bezpośrednio z hurtowni lub od dystrybutorów. Towary z opcją "od ręki" są po prostu nie odebrane z innych zamówień.

byłes w ich netpunkcie? Mają magazyn, jest dokładnie za drzwiami netpunktu, widać tam hale i jak jakies maszyny jeżdzą z paletami :D
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...