Skocz do zawartości

Morele.net


Recommended Posts

Witam,

 

Mam pytanie czy ktoś zamawiał dysk ssd na promocji ?

 

http://www.morele.net/wiadomosc/uwolnic-cene-odcinek-10-dysk-ssd-kingston/178/

 

Ten tutaj ? Doszedłwam ? : )

U mnie miał być dziś, co otrzymałem w wiadomości dzisiaj ...

 

 

Witam.

 

Kontaktuje się odnośnie złożonego przez Pana zamówienia.

Niestety z przykrością informujemy iż zamówienie nr 642521 nie może

zostać zrealizowane ponieważ kurier w drodze do Netpunktu uszkodził

produkt. Niestety w ciągu najbliższych 2 miesięcy nie spodziewamy sie

kolejnej dostawy. Jeśli jest Pan zainteresowany innym modelem z

dostępnych u nas na stronie prosimy o złożenie nowego zamówienia.

Przepraszamy najmocniej za utrudnienia

 

--

Pozdrawiam

Karolina Półkoszek

 

Fajna mi to promocja i fajnych kurierów mają :)

Po za tym, nie będą mieli dostawy. Ciekawe. Nagle była promocja i co już wycofają ten dysk ?

 

Po za tym jakby rzetelnym sklepem byli to by wysłali praktycznie to samo:

http://www.morele.net/dysk-ssd-kingston-hyperx-3k-sh103s3b-120g-upgrade-bundle-kit-466346/

 

Niezła baja...

 

 

Co ja mam na ten temat myśleć ? Miałem tam też inne części zamawiać a teraz co ?

Jak w kulki lecą bądź mają takich fajnych kurierów...

 

Po za tym to jaki ten kurier musiałby mieć wypadek żeby go zniszczyć :). Dzisiaj akurat miałem kuriera gdzie wszystko nie naruszone ani malutkiego wgniecenia kartoniku, a już mówił że jedzie a jakby co to żebym dzwonił to wróci się i spisze protokół...

Takich jaj to jeszcze nie widziałem ...

I przeczucie kazało mi na szczęście zamówić do netpunktu i płatność przy odbiorze.

Edytowane przez Rexlu
Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się czy są bardziej śmieszni czy bardziej bezczelni %-) Miałem z nimi podobne "przeprawy", które opisałem w innym wątku. Potwierdza to tylko to co wcześniej napisałem - nie należy wierzyć w ich promocje i na nie się łakomić. To zwykli oszuści.

Link to post
Share on other sites

To właściwie nie był mój temat ale podobny jak ten, w którym opisałem swoją historię %-)http://forum.benchmark.pl/topic/45991-morelenet/page__view__findpost__p__572081

 

Swoją drogą teraz to już przeszli samych siebie - pisać do klienta, że kurier uszkodził towar to prawdziwa żenada. Co Cię obchodzi co zrobił kurier - zamówiłeś towar a sklep na obowiązek ten towar Ci dostarczyć. Nawet jeśli zostałby uszkodzony to przesyłki są ubezpieczane więc powinni wysłać następny. Naprawdę zastanawiam się czy wszystkich swoich klientów uważają za idiotów?

Napisz do nich soczystego maila, pewnie nic nie osiągniesz (bo cała "promocja" była ściemą) ale ciekawe co Ci odpowiedzą :D.

Link to post
Share on other sites

Morele w ciula lecą, niby sprzęt wysłali, nawet cenę o 7 dyszek obniżyli, ale 2 tygodnie trzeba było czekać, bo po zmontowaniu sprzętu to siadło coś, to później co innego, aż w końcu się udało. Ale nie odpowiadali, a dostać się na infolinię to cud ;)

Link to post
Share on other sites

Tak jak mówiliście. Napisałem e-mail i jestem ciekaw odpowiedzi.

 

 

 

 

Bardzo przykro mi to słyszeć. Sklep numer 1 w Polsce, przynajmniej tak się reklamujecie, a pozawalacie sobie na takie cyrki z kurierem. Przesyłka raczej powinna być ubezpieczona na wypadek problemów. Inną drogą kontynuując ten tok rozmowy dysk ssd bardzo ciężko jest zepsuć bez celowego działania. Jestem zawiedziony i to mocno.

 

Mówicie państwo że nie macie na stanie i nie będziecie go zamawiać co jest równoznaczne z brakiem dostawy. Jednak jest to bardzo dziwne, bo identyczny dysk ssd można znaleźć u państwa pod innym adresem wskazanym tutaj: http://www.morele.net/dysk-ssd-kingston-hyperx-3k-sh103s3b-120g-upgrade-bundle-kit-466346/

 

Więc jeżeli tak, to nie widzę przeszkód by po tej samej cenie (399+dostawa) wystawić mi ten oto ten identyczny dysk z linku z innej aukcji w ramach utrudnień.

Link to post
Share on other sites

Jak nie odpiszą do końca tygodnia, to napisz mi na PW. Coś spróbuję zrobić. Co do dostaw, to nie pierwszy raz i nie tylko w tym sklepie dzieją się takie "cuda". Tak jest z przecenami/promocjami, każdy sklep chce zarobić, więc wymyślają czasem bajki, a czasem skończy się towar kupiony po niższej cenie.

 

Uwaga! Promocja jest mocno ograniczona ilościowo ...

Link to post
Share on other sites

Tak tylko że ja go zamówiłem od razu jak to się pojawiło. I dostałem e-mail potwierdzający że mają na stanie i jest rezerwacja.

 

Planowany odbiór był na dziś po godzinie 16.

No ja rozumiem że każdy chce zarobić, rozumiem jakby odpisali że nie mają, ale tu sprawa jest całkiem inna.

 

 

Tutaj potwierdzenie:

 

Rezerwacja zatwierdzona (642521)

 

Rezerwację można odebrać w Morele.net - netPunkt - Katowicka 55 Opole w dniu:

wtorek, 19 czerwca 2012, nie wcześniej niż od godz. 16:00.

Edytowane przez Rexlu
Link to post
Share on other sites

Dla mnie to wygląda tak, jakby mieli kilka sztuk i wszystkie zarezerwowane, twoją kurier rozpieprzył i nie mają więcej po promocyjnej cenie.

No to co kurier z nim robił, młotkiem trzaskach po opakowaniu ?

Po za tym mają ten sam model dysku an sklepie, a piszą że nie planują dostaw to coś nie halo.

Link to post
Share on other sites

Też nie mam miłych przygód z tym sklepem. Ceny mają naprawdę dobre, ale mam wrażenie, że robią to po to, żeby znaleźć się wysoko w portalach typu ceneo.pl. W rzeczywistości produktów nie ma na stanie, a jak są to przesyłka dochodzi po ponad 2 tygodniach (miała być następnego dnia). Patrząc po opiniach, nie jestem sam.

Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o zadość uczynienie :) przecież zapłacę tyle ile miałem .

SSD jest ten sam przecież.

 

 

Po za tym jak są takie jaja to czy jest sens co kolwiek tam u nich kupować ? ;//

Edytowane przez Rexlu
Link to post
Share on other sites

SSD jest ten sam przecież.

To jest ten sam dysk, ale w opakowaniu jest lepsza zawartość.

 

Po za tym jak są takie jaja to czy jest sens co kolwiek tam u nich kupywać ? ;//

Kupować to po pierwsze. Każdy sklep zalicza wpadki, nawet większe, a mają klientów. Jeśli nie chcesz kupować na morelach to agito też ma ceny w porządku - twoja decyzja.
Link to post
Share on other sites

Ceny mają naprawdę dobre, ale mam wrażenie, że robią to po to, żeby znaleźć się wysoko w portalach typu ceneo.pl. W rzeczywistości produktów nie ma na stanie, a jak są to przesyłka dochodzi po ponad 2 tygodniach (miała być następnego dnia).

kiedyś zamówiłem u nich pamiątki A-Daty jak w sygnaturce, widniały na stronie, zamówienie złożone, po czym po kilku dniach dostałem info maila że nie mają ich na stanie i nie przewidują dostawy. w ramach tego że nie udało się sfinalizować transakcji dostałem od nich rabat w wysokości ok 50pln z tego co pamiętam na kolejny zakup w morele.net. jako że byłem na kupnie mobo zdecydowałem się na ext3 gen3, kosztowała u nich jakieś 540 pln wtedy, sprzedali za 490pln.

co jak co ale miło dostawać takie rabaty, zawsze coś.

Link to post
Share on other sites

Lepsza zawartość a sprzedają taniej ? : ) 571 zł ?

A tamtego starego(gorszego) za 629zł ?

 

dziwne :)

 

Kiedyś mieli dyski WD Black 2TB tańsze od 1TB, a kiedy inne sklepy sprzedawały GTX 680 za 2100/2200zł to oni po 1700zł, albo GTX 680 HC za 2500zł, choć jest wart 4k. W takich sytuacjach nie ma się co zastanawiać, tylko trzeba korzystać.
Link to post
Share on other sites

I korzystasz a potem takie cyrki na kółkach. Zawsze można napisać że kurier uszkodził.

Po za tym jeżeli jutro nie otrzymam żadnej odpowiedzi to napiszę jeszcze raz to samo, a jeżeli dalej nic to raczej sobie odpuszczę.

 

Szczerze, wiele rzeczy kupowałem i na promocjach i innych ale takich rzeczy to jeszcze nie spotkałem.

Edytowane przez Rexlu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...