Skocz do zawartości

Komputer do gier do 3600-4000


Recommended Posts

czy np 530 nie wystarczy?

 

tylko nie bierz czasem Be Quiet! Pure Power L7-530W bo w środku siedzi Fortron APN , najlepiej brać albo konstrukcje HEC-a czyli Be Quiet! Pure Power L8 530W/630W , w testach 630W wypadła przyzwoicie - http://www.kitguru.n...upply-review/7/ - 8/10

 

albo konstrukcja Seasonica OCZ Silencer MK III 600W Modular - http://www.kitguru.n...upply-review/7/ - 9/10

 

obie zasiłki w testach wypadły bardzo dobrze , i jedną i drugą można śmiało brać

Link to post
Share on other sites

No to wszystko już wiem, zostanie jednak ta 630. Teraz czekam tylko do końca czerwca/początek lipca wpadnie wypłata i idzie zamówienie. Jak całość już dotrze to zrobię fotę i wstawie :)

Wielkie dzięki za pomoc :)

 

edit:

Chciałem zamówić sprzęt przez morele.net, natomiast tam nie ma Thermalright HR-02 - Macho Rev. 2 i be quiet! PUREPOWER L7 630W, dlatego myślę nad XFX 550 i SilentiumPC Fortis HE1225. Czy takie zastępstwo może być?

Edytowane przez respen
Link to post
Share on other sites

No i jednak nie trzeba będzie dokonywać zamiany. Jak czegoś nie można znaleźć na stronie, wystarczy zadzwonić do sklepu i okazuje się, że jest :) tak więc i zasilacz i chłodzenie będzie takie jak podaliście :)

 

Mam jeszcze pytanie, czy jak będę składał ten zestaw na morele.net to muszę dodatkowo dokupić pastę termoprzewodzącą? Czy tam już wszystko jest i nie muszę o tym myśleć?

Link to post
Share on other sites

Tzn. powiem tak. Jeśli kupujesz Thermalright Macho to kupno osobnej pasty nie jest konieczne. Do tego coolera dołączają pastę Chill Factor, która może nie jest najwydajniejszą pastą na rynku, ale jest lepsza niż zwykłe silikonowe pasty "za grosze" dołączane do standardowych coolerów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...