Skocz do zawartości

3D Vision Surround


Recommended Posts

Masz 3D Vision (1) w wersji przewodowej, oraz bezprzewodowej a także 3D Vision 2. Inne okulary nie współpracują z tą technologią...

 

3D Vision w wersji "2" wymaga certyfikowanego dla siebie monitora z wbudowanym nadajnikiem (w wersji "1" nadajnik działał na USB)

Link to post
Share on other sites

Posiadam kartę graficzną GF 560 Ti i monitor LG W2363D-PF. Gram w gry 3D i jest ok.

Postanowiłem rozbudować system do trzech monitorów 3D na nVIDIA 3D Vision Sourround.

Zmieniam kartę graficzną z GF 560 Ti na GF GTX 670. Chyba, że zepnę je w SLI ? Dokupiłem już drugi monitor LG W2363D-PF a trzeci Acer GD245HQ mam w planie kupić.

 

Moje pytania są takie:

 

Na stronie nvidii jest napisane, że do stworzenia systemu 3D Vision Sourround potrzebne są :

  • „Wszystkie wyświetlacze LCD muszą pochodzić od tego samego producenta i być tego samego, kompatybilnego z 3D Vision typu”
Posiadam dwa monitory LG W2363D-PF i jeden Acer GD245HQ, wszystkie trzy są kompatybilne z 3D Vision więc czy będą działać w trybie surround jak są różni producenci ?
  • „Wyświetlacze LCD 3D Vision – wymagane są trzy złącza DVI”

W karcie graficznej GF GTX 670 są dwa złącza DVI-D i jedno HDMI 3D więc jeśli podłączę jeden monitor LG W2363D-PF do jednego złącza DVI-D, drugi monitor LG W2363D-PF do drugiego złącza DVI-D i trzeci monitor Acer GD245HQ, przez HDMI 3D do złącza HDMI 3D to czy cały system 3D Vision Sourround będzie działał ?

Oczywiście jak zostanę przy wersji z SLI to problem znika ale warto wiedzieć.

Nie mam innej możliwości podłączeń monitorów ponieważ monitory LG W2363D-PF posiadają jedynie wyjście DVI-D zgodne z 3D natomiast monitor Acer GD245HQ posiada wszystkie złącza zgodne z 3D czyli DVI-D i HDMI 3D 1.4.

Dziękuję za odpowiedz i porady.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

szystkie trzy są kompatybilne z 3D Vision więc czy będą działać w trybie surround jak są różni producenci ?

Nie bedzie, musisz miec 3 identyczne monitory.

 

LG W2363D-PF do jednego złącza DVI-D, drugi monitor LG W2363D-PF do drugiego złącza DVI-D i trzeci monitor Acer GD245HQ, przez HDMI 3D do złącza HDMI 3D

Kazda karta z serii 6xx wspiera do 3 wyswietlaczy, a wiec tak.

 

+

 

Jeden GTX670 jest zdecydowanie za slaby na 3d Vision surround i nie jestem pewien czy i standardowe SLI zapewni odpowiednia grywalnosc.

Raczej skoro masz juz jednego to postawilbym na 3-way SLI.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...