Skocz do zawartości

Recommended Posts

Xbox'a 360 posiadałem przez ponad rok, od paru tygodni przesiadłem się na PS3. Różnice? Na pewno pad, zdecydowanie na korzyść Microsoftu (lepiej leży w dłoni, bardziej solidnie wykonany). Grafika? No cóż zależy od gry. Jedne lepiej wypadają na PS3 inne na X'box 360. Internet wiadomo na korzyść Sony - bezpłatny. Ceny gier na obydwie konsole praktycznie się nie różnią. Ogólnie uważam, że obydwie konsole są bardzo dobre i tylko detale moim zdaniem są na korzyść PS3.

Link to post
Share on other sites

"internet" czyli sieciowa rozgrywka ? tak owszem bezplatny ale owiele gorzej jakosciowo ;)

ogolnie mam obydwie i uwazam ze ani ta ani ta nie jest lepsza - sa jak dla mnie bardzo dobre i warto miec obydwie :D

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

W tych czasach prawdziwy gracz gra na wszystkim ps3,xbox 360 pc bo wszędzie są świetne gry chybą ze ktoś jest zaślepionym pecetowcem i wmawia sobię że takie serie jak Uncharted, Gears of war Forza, God of war są słabe.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ponieważ?

Nie prowokuj . . .

 

BTW

 

Z next genami będzie niezła rozkmina co wybrać. Teraz względnie tanio można posiadać oba systemy i grać w świetne exclusivy. A co będzie z następną generacją GT6 vs. FM5 lub U4 vs. GoW4 etc etc. Ciężko będzie zrezygnować z posiadania obu platform patrząc z perspektywy portfela ;(

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

I tak ps3 jest najlepsze ;P

 

a ja jako posiadaczy obydwu systemow moge smialo schowac twoje wyssane z palca bzdury miedzy bajki ...

typowe fanboyowe podejscie nie poparte ani jednym argumentem moze tylko swiadczyc o plaskim mysleniu i braku wiedzy :>

PEACE

Link to post
Share on other sites

padla mi wlasnie grafa,a ze na nowa musze wywalic minimum 1500 klocka zeby mi w miare gry dzialaly i juz boli du*a od siedzenia przed monitorem.chce sobie kupic konsolke. w carrefour jest za 670 zeta xbox 360.oplaca sie czy dokladac do playa 3.od razu mowie ze nie zalezy mi na tych badziewnych ex gierkach na obie konsole kinectach,movach,blusrejach,dysku twardym czy innych *******.chce konsolke na ktorej bedzie mi sie dobrze gralo ufc/fight night i tego typu gry na delu u3011.no i zeby mi nie walila po uszach jak box z pII 955.

Link to post
Share on other sites

nie zalezy mi na tych badziewnych ex gierkach na obie konsole

Radze nastepnym razem zastanowic sie zanim sie palnie cos naprawde smiesznego...

 

 

musze wywalic minimum 1500 klocka zeby mi w miare gry dzialaly

mam GTX 480 i wszystko mi chodzi pieknie na max w fullhd a na takiej karcie jak 7870 za 900zł jeszcze lepiej wiec skoncz juz te smieszne farmazony...

 

Co do Ps3 vs x360 i grania w te gry co wymieniles lepsze bedzie toco tansze (obydwie konsolki x360 slim i ps3 slim sa ciche)

Link to post
Share on other sites

wy macie problem ze soba jakis :P ja mam 2.5k rozdzialke i chyba wiem lepiej jakiej grafy uzywalem i jak mi co dzialalo.nie wiem o co ci chodzi z ta rozdzialka ladros ?? chyba ze sobie juz wklepales do glowy jak wiekszosc z was duze dzieci ze ja na swoim u3011 bede mial gierki z x360 w 2560x1600 to ja ci gratuluje dedukcji.a co do konsoli to polecam 670 zl i jest luksus.cichutka,ladnie wyglada.pad byl troche ciezki z poczatku ale juz sie przyzwyczailem ba nawet drugi kupilem.jest masa fajnych gierek.kinect to fajna sprawa.pobawilem sie w sklepie troche,ale zastosowanie do wiekszych pomieszczen.jak ktos ma maly pokoik jak ja aktualnie to szkoda pieniadzy,zawsze mozna dokupic na allegro i tak taniej wyjdzie niz w zestawie.no i mozna sie polozyc wygodnie grajac we 2 osoby.fajna sprawa,nigdy nie mialem konsoli i teraz zaluje ze inwestowalem kase w PC.moglem sobie kupic laptopa do internetu. siedzenie z myszka w lapie i machanie po klawie to juz nie na moje lata i du*e.swoja droga ogarnijcie sie trolle bo od poczatku tego tematu go**o sie dowiedzialem o xbox 360 i PS3 jedynie co skumalem to jakies debilne teksty o grach i o tym ze ps 3 jest lepsze bo jest lepsze i tak samo w druga strone.jak dla mnie xbox jest ladniejszy i tanszy.akcesoria tez jakos wygladaja.pclab jest bardziej ogarniety

Link to post
Share on other sites

Tak patrze i czytam i jednak twierdze w 100 % ze o tej porze dzieci z gimbazy powinny juz dawno spac bo pozniej chodza malo wyspane do szkoly, a to przeklada sie na takie "inteligentne" wypowiedzi i przemyslenia...Aha...Pozdrow kolegow z Laba ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...