Skocz do zawartości

Opinie na temat Silverpower 750W 80+ SILVER


Recommended Posts

no niewiem czy jestem niepoważny proc na stock bieże 125W jak bym go podkecił na 4600 to pewnie z 200 napewno karta podkrecona z 150 W pompka od chłodzenia 5x wentylator 12cm dvd dysk to pewnie razem przekroczy te 400W wiec myśle ze niepoważny nie jestem, zasilacz jest piewsza klasa ale nie do tego sprzetu jak bym mial taki sam tylko 650W to bym sie nie zastanawiał.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem ta zaiłke zobaczymy co to warte jesli spzedawca pisze że to seasonic to bede miał to samo co teraz czyli xfx tylko mocniejszy. Poczytałem o poboże proadu FX i wychodzi że w porównaniu z i5 bierze 2x wiecej czyli prawie 400W więc moje podejżenia sie sprawdziły...

Edytowane przez matizab
Link to post
Share on other sites

no niewiem czy jestem niepoważny proc na stock bieże 125W jak bym go podkecił na 4600 to pewnie z 200 napewno karta podkrecona z 150 W pompka od chłodzenia 5x wentylator 12cm dvd dysk to pewnie razem przekroczy te 400W wiec myśle ze niepoważny nie jestem, zasilacz jest piewsza klasa ale nie do tego sprzetu jak bym mial taki sam tylko 650W to bym sie nie zastanawiał.

hahaha jaka płyta wytrzyma 200W na procesorze ? ten zestaw jak w ciężkim stresie po OC weźmie 350W to max ... ja na duzo bardziej prądożernym kompie miałem ten zasilacz (i5 2500k + gtx 570 po OC ) i wszystko działało normalnie, wydasz kase w błoto ...

 

Poczytałem o poboże proadu FX i wychodzi że w porównaniu z i5 bierze 2x wiecej czyli prawie 400W więc

Boże gdzie ty takie brednie czytasz ... wiesz ile to jest 400W ?? skoro lepiej wiesz to po co pytasz na forum.. ;) daj link gdzie bierze te 400W to chyba cała platforma człowieku a nie procesor ...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...