Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wszystko powyżej 2000 zł - Pomyśl zanim napiszesz ;) W tej cenie to polecam ASUS Transformer Prime. Dużo lepszy do iPad' 2 ale za to dużo gorszy od iPad'a 3 ;)

 

Zanim komukolwiek coś polecisz polecam poczytanie na temat danego produktu.

 

Mi to w zupełności wystarcza aby nie kupować Prime'a.

 

http://forum.android...blemami-145336/

 

Zaznaczę kolejny raz, że jestem użytkownikiem TFa 101 i zdecydowanie nie polecam. Najlepsza jest w tym tablecie klawiatura, której nie można używać w aplikacjach innych niż te służące do wpisywania tekstu i GTA3.

 

 

Ten Prime, którego polecasz to nie wiem w czym jest lepszy od iPada 2.

 

1. Stabilność iPad 2>Prime

 

2. Szybkość działania iPad 2>Prime

 

3. Ilość aplikacji iPad 2>Prime

 

4. Jakość wykonania iPad 2>Prime

 

5. Żywotność urządzenia iPad 2>Prime

 

6. Proporcje ekranu iPad 2>Prime

 

 

 

1.Czas działania Prime>iPad 2

 

 

 

Nie ma i długo nie będzie lepszego tabletu od iPada, inaczej iPad nie byłby kontrolowałby połowy rynku tabletów.

 

Kupisz tablet z Androidem za grubą kasę i po roku gó**o z tego masz bo okazuje się, że najnowsze gry przycinają, na wsparcie producenta nie ma co liczyć, jednym słowem żenada.

 

Autorowi polecam iPada 2, chyba, że potrzebujesz Retiny. Jednak nawet starsza generacja nie ma absolutnie żadnej konkurencji ze strony tabletów działających pod kontrolą Androida.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

iPad 2 lepiej wykonany od Prime'a ? No ja cię proszę. Prime chodzi bez zająknięć więc te argumenty wsadź sobie między bajki. Prime jest lepszy od iPada 2 ale już gorszy od trójki. Tyle w temacie.

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Asus_Transformer_Prime_-_cena%2C_test_i_opinie-4397/strona/16756.html

Link to post
Share on other sites

Wszystko co pisze benchmark to swietosc? Bardzo mocno kierowalem sie podczas zakupu tabletu recenzja TF101 na benchmark, tez go wychwalali jaki to on nie jest. Co to za tablet, na ktorego nie ma aplikacji. Przez ten rok niewiele sie zmienilo. Trzeba byc totalnym ignorantem zeby uwazac, ze iPad jest gorszy...

 

Co do tego wykonania to chyba nie przeczytales tematu, ktory podeslalem.

Link to post
Share on other sites

Bardzo podobne recencje znalazłem na : tabletowo.pl, PcLab, BMK, Technobuffalo i wszędzie pisali, że Prime jest po prostu lepszy od iPada 2. Wiadomo - jest dużo gorszy od trzeciej generacji ale z drugą po prostu wygrywa na każdym kroku. Trzeba być totalnym ignorantem żeby uważać, że Prime jest gorszy....

Link to post
Share on other sites

:P wojna powiadasz?

Ludzie czytają bzdury w internecie na temat iphone czy ipada,a potem powtarzają że ten sprzęt to badziew i tak w koło-obrażając przy tym użytkowników.

Jedna z największych bzdur np:

"zestaw słuchawkowy-bezprzewodowy do iphone\ipada pasuje TYLKO ORYGINALNY za dużą kasę-zdzierstwo"

Mam zaraz nagrać filmik jak bezproblemowo łączę zestaw bezprzewodowy od SonyEricssona przez bluetooth z iphonem czy ipadem?

Ps.nawet mój Civic nie odmawia połączenia bluetooth z iphonem.

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

Bardzo podobne recencje znalazłem na : tabletowo.pl, PcLab, BMK, Technobuffalo i wszędzie pisali, że Prime jest po prostu lepszy od iPada 2. Wiadomo - jest dużo gorszy od trzeciej generacji ale z drugą po prostu wygrywa na każdym kroku. Trzeba być totalnym ignorantem żeby uważać, że Prime jest gorszy....

 

Gosciu co to za tablet, na ktorego nie ma dedykowanych aplikacji na niego...

Miales Prime'a, ze go tak wychwalasz?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

:P wojna powiadasz? Ludzie czytają bzdury w internecie na temat iphone czy ipada,a potem powtarzają że ten sprzęt to badziew i tak w koło-obrażając przy tym użytkowników. Jedna z największych bzdur np: "zestaw słuchawkowy-bezprzewodowy do iphone\ipada pasuje TYLKO ORYGINALNY za dużą kasę-zdzierstwo" Mam zaraz nagrać filmik jak bezproblemowo łączę zestaw bezprzewodowy od SonyEricssona przez bluetooth z iphonem czy ipadem? Ps.nawet mój Civic nie odmawia połączenia bluetooth z iphonem.

Heheheh :) z tymi słuchawkami miałem problem właśnie kiedyś.

Ogólnie się okazało że są 2 rodzaje wejśc minijack. Różnią się zamienioną pozycją guziczka bodajze z mikrofonem i dlatego czasami nie są kompatybilne. I to niejest tak że jedna firma ma jeden rodzaj, bo słuchawki z iP nie działają na np. x8 :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...