Skocz do zawartości

Rozbudowa/Przebudowa zestawu


Recommended Posts

Witam,

 

Kasa powoli wpada i zaczynam realizować swój misterny plan. Po krótce obecny zestaw jak w podpisie. To co docelowo chce wymienić przez najbliższe 2-3 miesiące w takiej kolejności:

 

- Obudowa duża (pod 3-way SLI) i dobra

- Płyta główna

- Zasilacz

- Dodatkowe grafiki

- W późniejszym już terminie wodowanie

 

Obudowę chcę już kupić na dniach. Te które mi się podobają to:

 

- NZXT Switch 810

- HAF X

 

Na obudowę chciałbym przeznaczyć max 800 zł, no ale jak będzie warto i obudowa będzie wyjątkowa kozacka to i 1000 mogę dać. Oczywiście im taniej tym lepiej. Bardzo proszę o śmiałe podawanie propozycji, bo ja po prostu się nie znam. Te modele wychwycłem w innych tematach i mi się spodobały. Może coś fajnego z Corsaira?

 

Kolejny już bardziej odległy temat to płyta główna i zasilacz. Co do płyty głównej nie mam pojęcia więc bardzo proszę o propozycje. Mój zasilacz pewnie docelowej konfiguracji nie wytrzyma, wiec coś 1000W potrzeba, również proszę o propozycje. Za wszelkie solidne porady będę wdzięczny i będę pludował. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Póki co mam 24 cale. W dalszej przyszłości (październik-listopad) docelowo 3x 27'. Ale jak mi wskoczy 2ga karta to poprzenoszę telewizory w jedno miejsce i potestuję 3x 42' :) Póki co obudowa i płyta główna, zobaczymy dalej jak będzie z kasą i czy narzeczona mi du*y nie przekopie jak zobaczy rachunki :)

Link to post
Share on other sites

Póki co mam 24 cale. W dalszej przyszłości (październik-listopad) docelowo 3x 27'. Ale jak mi wskoczy 2ga karta to poprzenoszę telewizory w jedno miejsce i potestuję 3x 42' :) Póki co obudowa i płyta główna, zobaczymy dalej jak będzie z kasą i czy narzeczona mi du*y nie przekopie jak zobaczy rachunki :)

Korzystaj puki jeszcze możesz bo jak narzeczona zmieni się w żonę to nie tylko du*a będzie przekopana :)
Link to post
Share on other sites

Choć zgadzam się że te 860W pewnie by starczyło to na bank będzie spore OC. Do tego jeszcze cały zestaw idzie do wodowania więc pompa musi się gdzieś podpiąć (a przy 3 grafach i procu pod wodą pompa słaba nie będzie). Dla spokoju brałbym wersję 1000W zwłaszcza jak ktoś przeznacza na grafiki kasę za którą można kupić znośny samochód.

Link to post
Share on other sites

No tak myślałem, że bez 1000W się nie uda. No to powiedzmy, że już praktycznie jestem przekonany do Switch 810, czy w tej budzie luźno się z tym wszystkim zmieszcze? Ten Corsair 800D jest piękny, ale jednak 1200 to już trochę sporo. No i nikt mi nie doradził żadnego MOBO Panowie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...