Skocz do zawartości

Jak mogę zdobyć tani OS ??


Recommended Posts

No czy np. będę mógł grać jak na normalnym Windowsie

Jaki system masz teraz? Jak to co będziesz mógł zrobić?

 

PS. też nie zarabiam, a umiem nazbierać pieniądze - nie kupuj cukierków.

PS. nie kupuje cukierków, a moi rodzice nie zarabiają kokosów ( i tak nic nie mam z ich kasy ) / narazie nic tam nie instalowałem

Link to post
Share on other sites

Winda 7 RC na stronach MS jest niedostępna już od jakiegoś czasu, zostają chyba tylko torrenty. A propos taniego OSu to (wiem, że zostanę za to zlinczowany, ale mam na to wyje***e) to ściągnij ze sprawdzonego źródła (torrenty) dowolny OS a jak uzbierasz kasę to kup legalny (albo nie :) ).

Link to post
Share on other sites
Oba te zakupy to wywalanie kasy w gó**o (już nawet nie błoto :-) ).

Dlaczego? Dlatego, że goście wciskają wersje OEM do kompów DELL i w związku z tym legalne tylko i wyłącznie na kompie DELL na którym zostały pierwotnie zainstalowane.

Nie dawajcie się na takie coś nabierać (a jeszcze lepiej - przestrzegajcie przed tym innych), bo używanie tego na jakimkolwiek innym komputerze jest tak samo nielegalne jak wersja piracka. Czyli po zakupie tego nie dość, że straciliście kasę, to jeszcze i tak macie pirata :-)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Oba te zakupy to wywalanie kasy w gó**o (już nawet nie błoto :-) ).

Dlaczego? Dlatego, że goście wciskają wersje OEM do kompów DELL i w związku z tym legalne tylko i wyłącznie na kompie DELL na którym zostały pierwotnie zainstalowane.

Nie dawajcie się na takie coś nabierać (a jeszcze lepiej - przestrzegajcie przed tym innych), bo używanie tego na jakimkolwiek innym komputerze jest tak samo nielegalne jak wersja piracka. Czyli po zakupie tego nie dość, że straciliście kasę, to jeszcze i tak macie pirata :-)

Pozdrawiam

Mój wujek kupił sobie takiego OEM'a - MS mu go bez problemu zaktywował, ale w świetle licencji (brak naklejki na obudowie, komp nie Dell'a) ma nielelgalny system :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...