Skocz do zawartości

Recommended Posts

W beznadziejnym wykonaniu i błędach oficjalnego softu. Nie mówiąc o tym, że telefon jest generację do tyłu i oferuje kiepski na obecne standardy ekran? Nie wspominając, że przegrywa z Xperią S/RAZR przy renderowaniu stron? Cyferki to nie wszystko...

Link to post
Share on other sites

Zmieniam na Operę Mobile i problem z głowy. Ja nie znam osoby, która korzysta z stockowej przeglądarki. Ja jakoś bugów nie miałem a sam system wygląda moim zdaniem przyzwoicie choć czysty Android 4.0 to chyba najładniejszy system jaki widziałem :D

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie widzisz różnicy, to nie będę się wypowiadać ( i mówię tu o alternatywnych przeglądarkach ). Poza tym skoro nie widzisz błędów w sofcie i nie miałeś nigdy problemów z softem od Samsunga, to gratuluję, jesteś chyba wybrańcem.

Link to post
Share on other sites

Też nie mam problemów z SGS II. Płynnie chodzi wszystko odpala co trzeba. W czym problem ?

Nakładka akurat spoko. Customów nie muszę wgrywać a softy były wypuszczane dosyć często. Teraz troszku rzadziej.

 

 

Gdzie wykonanie problem ? SGS II jest leciutki, nic nie trzeszczy po wielu upadkach po roku. I praktycznie nie ma ani zadrapań po tych upadkach ...

Nie wiem czemu wy te samsungi hejtujecie za wykonanie. Mam kumpla który chwali samsunga za wykonanie bardziej niżswojego iphona 4s, bo samsung jest leciutki jak piórko w porównaniu do jego telefonu.

Link to post
Share on other sites

Posiadam Note od grudnia i to świetny telefon. Codziennie noszę go ze sobą w kieszeni spodni i nie ma z tym żadnego problemu. Co do porównania z SGS2 to wystarczy, że napiszę że kumple w pracy co mieli SGS2 powymieniali na Note jak zobaczyli u mnie. Jest też bardzo wytrzymały. Po upadkach nie ma żadnego śladu - nawet najmniejszej ryski. Cienka tylna klapka, na którą wielu co telefonu nie widziało narzeka, bardzo fajnie wystrzeliwuje pod ciśnieniem przy upadku chroniąc wnętrzności przed uszkodzeniem. Telefon jest bardzo wydajny i wszystkie gry chodzą płynnie. Wraz z oficjalnym ICS telefon dostał ogromnego kopa wydajnościowego. Oto wyniki na oficjalnym romie z ICS:

 

GLBenchmark 2.1:

Test Egipt Standard: 45 fps

Test Egipt Offscreen: 61 fps

Test Pro Standard: 53 fps

Test Pro Offscreen: 86 fps

 

BaseMark ES 2.0:

Test Taiji: 20,93 fps

 

Sunspider 0.9.1: 1544.9ms

Google V8 wersja 6: 1611

 

Patrząc na artykuł z porównaniem tabletów na Tegrze 3, na których wykonano te same testy: http://tinyurl.com/7rlgc3o to nawet im potrafi skopać tyłek. Są tam też wyniki Note na Androdzie 2.3.6 więc można zobaczyć jak ogromny skok wydajnościowy wprowadził ICS. Baterię ma lepszą od SGS2 a nie gorszą jak ktoś napisał - wystarczy porównać pojemności: 1650 mAh vs 2500mAh. Filmy wideo nagrywa fantastyczne: 30fps w 1080p. Fotki robi też przepiękne. Pentile nie ma kompletnie znaczenia przy tak małych pikselach, co potwierdził Samsung dając je w SGS3. Nie potrafię znaleźć wady tego telefonu. Jest po prostu bardzo dopracowany i w ogóle nie wiem jak można się przy nim zastanawiać nad SGS2 :) Nie bierz też Nexusa bo to nieporozumienie z wolniejszym prockiem TI OMAP, bez gniazda na karty pamięci i bez oddzielnych klawiszy co wkurza bo zabiera spory obszar na ekranie.

Edytowane przez PetBB
Link to post
Share on other sites

Tez mam samsunga note juz ponad pol roku, zas w domu mam jeszcze 2 takie, sgs 2 mialem, jak z reazta sgsa, ale to akurat noe wazne. Note wcale taki duzy nie jest, jest w sam raz, ma piekny wyawietlacz, szybki procesor, pieknie chodzi. Mi tez spadal pare razy i jakos zyje, nawet rys nie ma. Do gier jest to ideal.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...