Skocz do zawartości

[MULTI] Watch_Dogs - seria


Watch_Dogs 2  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Uwaga!
Nie wiem na ile to potwierdzone, ale wolę uprzedzić w kwestii tego ostatniego moda - znalazło się kilka przypadków zza granicy gdzie konta uplay zostały zbanowane, wygląda na to że Ubi nie lubi modów do gier i traktuje je jako hacki.
Tak, brzmi jak absurd, ale lepiej uważać.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to prawda, no to pięknie. Nie dość że wypuścili straszny bubel, to jeszcze teraz banują ludzi którzy sami go łatają z nieoficjalnego źródła ?? Brak słów...

Pewnie jeszcze pozwą tych moderów za złamanie licencji i ingerencję w ich żałosną pracę...

Link to post
Share on other sites

LINK: http://deadendthrills.com/forum/discussion/221/watch-dogs

Nie wiem czy mamy tutaj maniaków robienia screenshotów, ale może się komuś przyda. Jest to Poradnik do Cheat Engine, dzięki, któremu uzyskujemy takie funkcje jak:

  • zmiana FOV
  • wolna kamera
  • zatrzymanie czasu
  • zmiana pory dnia

Według autora Ubisoft nie banuje za taką ingerencję, ale jeżeli ktoś woli być ubezpieczony to niech gra przy wyłączonym Uplay.

To narzędzie pozwala nam robić takie screenshoty: 

 

14423365972_38c7b46902_o.jpg

14441029562_4a7376fbcc_o.jpg

14442379785_a6391557cb_o.jpg

14255892187_ef7419000d_o.jpg

 

 

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ludzie, niech do was wreszcie dotrze jedna prosta rzecz... silnik napisany specjalnie do tej gry jest GRUBO SPIERDOLONY.

 

 

Czy macie 780 SLI, czy 650Ti, gra będzie zaliczać spadki. Czy macie 8, 16 czy 32GB RAMu, czy golicie nogi, wierzycie w Boga, macie na imię Maciek albo nawet ładnie poprosicie, nie ma to nic do rzeczy, bo linijki kodu składające się na Watch_Dogs to bubel i nikt poza producentem (bądź ambitnymi moderami) nic z tym nie zrobi. Amen.

Albo poczekacie na patcha, albo musicie z tym żyć. Wymiana sprzętu nie jest żadnym rozwiązaniem.

 

Link to post
Share on other sites

Problem małej ilości pamięci w moim wypadku rozwiązany. Zwiększyłem rozmiar pamięci wirtualnej do 8GB (miałem 0 - ustawienia zgodnie z poradnikiem dot. prawidłowej konfiguracji systemu na SSD) - gra działa idealnie. Spadki FPS bardzo, ale to bardzo sporadycznie się zdarzają. Nie przeszkadza to w rozgrywce zupełnie. Gram w ustawieniach domyślnych, w takich jak gra się automatycznie uruchomiła, w FullHD. 

Moim zdaniem lepiej działa WatchDogs niż Assassins Creed 3 lub 4.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie karygodne są spadki z 120FPS do 110FPS, bo już widać na ekranie zacięcia. Natomiast jak spadki są do 80-90FPS, jak np. w BF4 (kampania), czy TR2013, gdzie twórcy pozostawili ogromny obszar terenu do renderowania na raz, to należy im się paskiem po du**e za marne kodowanie i brak pomyślunku, ale ten problem rozwiąże się sam za ~5-10 minut grania.
Jeśli natomiast spadki są ciągłe i to do ~30FPS i gra ewidentnie szarpie przy konfiguracji komputera która powinna sobie z tym radzić bez zająknięcia, to uczciwym byłaby tylko refundacja i oficjalne przeprosiny. 

Ja rozumiem, że niektórzy mają niskie standardy odnośnie tego na co patrzą/w co grają, niektórzy mają stare monitory (jak choćby ja do niedawna) gdzie to w sumie wszystko jedno, inni są ślepi, albo głupi... ale panowie, ostatecznie liczy się jakość produktu, dostarczona na poziomie najwyższym możliwym. Jeśli niezależnie od konfiguracji, praktycznie cały internet wrze od narzekań na optymalizację, a już zwłaszcza tutejsi forumowi posiadacze szkiełek z 120hz, którzy odstawili grę po bagatela 20 minutach (bo grać się nie dało), to znaczy, że jest z tym tytułem coś bardzo, ale to bardzo nie tak.

Link to post
Share on other sites

Ja rozumiem, że niektórzy mają niskie standardy odnośnie tego na co patrzą/w co grają, niektórzy mają stare monitory (jak choćby ja do niedawna) gdzie to w sumie wszystko jedno, inni są ślepi, albo głupi... ale panowie, ostatecznie liczy się jakość produktu, dostarczona na poziomie najwyższym możliwym. Jeśli niezależnie od konfiguracji, praktycznie cały internet wrze od narzekań na optymalizację, a już zwłaszcza tutejsi forumowi posiadacze szkiełek z 120hz, którzy odstawili grę po bagatela 20 minutach (bo grać się nie dało), to znaczy, że jest z tym tytułem coś bardzo, ale to bardzo nie tak.

Monitor stary, to taki posiadający odśnieżanie na poziomie 60Hz? Sprecyzuj, bo troche nie łapie.

 

Dziwią Cię spadki ze 120 do 110 klatek/s na jednym GTX670 (chyba, ze zmieniłeś karte?) na Maks. Ustawieniach?!

 

Bez przesady, możesz nazwać mnie idiota, ale ja wiedząc, ze spieprzyli tą grę, nie płaczę jak dziecko, które od rodziców dostało lizaka zamiast fontanny czekolady i mogę grac kosztem lepszej grafiki w 30-40fps (zwłaszcza, ze to single, a nie multi). A gadaniem, ze ta gra to totalny gniot i wyzalaniem sie na forach, jak to Ubisoft nas skrzywdził tylko odbierasz innym chęci. Tez nie lubie byc robionym w **uja, ale zrozum, ze to nic nie da.

Edytowane przez iDaft
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

na jednym GTX670

Na dwóch. I absolutnie nie maks ustawienia.

Ja też nie potrzebuję grać w najwyższych ustawieniach z 120fpsami. Ja ogólnie nie potrzebuję grać, ja traktuję granie jako rozrywkę. Natomiast czerpię przyjemność z grania w stałych 120fpsach z płynną animacją (z akcentem na płynną animację, bo do tego nie zawsze jest wymagane 120hz), a skoro stać mnie na taki sprzęt i taki sobie kupiłem, to chcę go wykorzystać zgodnie z jego przeznaczeniem. Płacę, wymagam. To samo tyczy się gry.
I nie dociera do mnie argument "bo mi wystarcza to i tamto, więc innym też powinno" który tu stosujesz. Ta gra to optymalizacyjna klapa, graficznie zawodzi. Ja rozumiem gdyby to była produkcja klasy C, albo gra point n click, ale od tytułu AAA od dewelopera mającego 9000 pracowników, za który liczyli sobie 50€ należy się spodziewać czegoś więcej.
 
Link to post
Share on other sites

 

 

Tez nie lubie byc robionym w **uja, ale zrozum, ze to nic nie da.

A może właśnie da, może Ubi samo zareaguje na ten hejt, a może wywoła to świadomość u graczy i spowoduje obniżenie sprzedaży kolejnej gry. To tak jak mówić "nie idę na wybory, bo jeden głos i tak nic nie zmieni"... Jak spieprzyli, to trzeba ich oczernić, w końcu uważasz chyba, że za coś płacisz kupując grę. Już nie mówiąc o tym downgreadzie graficznym...

 

Mi na HD7870 ze SweetFX i tym modem na Bloom na ustawieniach wysokich trzyma 30-40 fps i nie szarpie.

Co to jest 30-40 fps? Grasz na PC, czy konsoli? Nie szarpie? Jak masz wprawne oko, to na 30 fpsach można już zauważyć, że obraz nie jest płynny, co wielu osobom przeszkadza w przyjemnym spędzaniu czasu z grą.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...