Skocz do zawartości

MAX PAYNE 3 CZY BATTLEFIELD 3 ?


Recommended Posts

Ja mam 250h w BF3 i nadal mnie nie nudzi :) Teraz wychodzi nowy dodatek i coś czuje że zapewni mi znów kilkadziesiąt godzin z BF. Maxa średnio polecam już bardziej Ghost Recon: FS.

Edytowane przez Arved
Link to post
Share on other sites

Max Payne to gra, która skupia się głównie na pojedynczym graczu. Przejdziesz watek fabularny i pozostanie Ci multi, które na pewno jest dobre, ale nie tak dobre jak w Battlefield 3. Jak nie masz Battlefield 3 to bierz, bo ta gra jest jest warta każdej wydanej nań złotówki. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zdecydowany to kup Max Payne 3 i ściągnij darmowy substut Battlefield 3 - Battlefield4Free. Całkiem niezły jak na darmowa grę.

Link to post
Share on other sites

Max Payne to gra, która skupia się głównie na pojedynczym graczu. Przejdziesz watek fabularny i pozostanie Ci multi, które na pewno jest dobre, ale nie tak dobre jak w Battlefield 3. Jak nie masz Battlefield 3 to bierz, bo ta gra jest jest warta każdej wydanej nań złotówki. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zdecydowany to kup Max Payne 3 i ściągnij darmowy substut Battlefield 3 - Battlefield4Free. Całkiem niezły jak na darmowa grę.

no nie wiem kolego jak się na B3 zawiodłem nie kupiłbym go 2 raz. A jestem dość wymagający w grywalną rozgrywkę .

Link to post
Share on other sites

bf 3 swietna gra jak masz kupić to obowiązkowo dodatki ja mam juz z 150 h i się nie znudził choć bardzo czekam na dodatek close quaters 26 czerwiec

 

w maxe simgle jest na pewno super ale multi na pewno bf ma lepsze

Link to post
Share on other sites

no nie wiem kolego jak się na B3 zawiodłem nie kupiłbym go 2 raz. A jestem dość wymagający w grywalną rozgrywkę .

Wiesz, Tobie akurat gra nie podeszła, czy "zawiodłeś się" jak napisałeś. O gustach się nie dyskutuje, bo każdy ma swój. To co ja napisałem odzwierciedla opinię zdecydowanej większości graczy. Gdyby nawet jakaś gra miała maksymalną ocenę, to znalazłyby się osoby którym i tak by się nie spodobała czy nie spełniłaby ich oczekiwań. Edytowane przez adslpl
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...