Skocz do zawartości

Jak podłączyć TDW8901G do W8961ND


Recommended Posts

Witam, mam małe pytanko:

1. Mam obecnie router TP-Link TDW8901G

2. Chciałbym kupić router TP-Link W8961ND

3. W8961ND miałby być podłączony do internetu

4. TDW8901G miałby się łączyć z W8961ND

5. Czy takie połączenie jest możliwe, tylko przez WiFi

Link to post
Share on other sites

tak jak ty chcesz to sie nie da

do starego routera możesz podłączyć to:

 

http://www.tp-link.com.pl/products/details/?categoryid=1246&model=TL-WR543G#app

 

ale na zasadzie takiej że wpuszcza ruch z wi-fi do lan

 

albo z wi-fi na wi-fi przy pomocy tego http://www.tp-link.com.pl/products/details/?categoryid=1246&model=TL-WR743ND ale gwarancji nie dam.

Link to post
Share on other sites

Hmm, to moze inaczej, mam 250 zl na inwestycje i potrzebuje:

1. Routera ADSL-A RJ11 Neostrada z WiFi 2 Anteny

2. Karte USB Wifi z Antena

3. Urzadzenia ktore bedzie sie laczylo z routerem przez WiFi i bedzie dawalo sygnal przez RJ45 (potrzebuje podlaczyc dekoder)

Link to post
Share on other sites

to w 250 zł kup to pierwsze urządzenie które podałem koszt ok.100 karta wi-fi na usb to koszt ok 50 zł. na początek kup to i sprawdź czy będziesz miał sygnał, jeżeli będzie za słaby to można dołożyć większą antenę do Twojego obecnego urządzenia.

Edytowane przez browarpll
Link to post
Share on other sites

to w 250 zł kup to pierwsze urządzenie które podałem koszt ok.100 karta wi-fi na usb to koszt ok 50 zł. na początek kup to i sprawdź czy będziesz miał sygnał, jeżeli będzie za słaby to można dołożyć większą antenę do Twojego obecnego urządzenia.

Obecnie dysponuje takim rozwiązaniem i mam słaby sygnał, dlatego ma mieć dwie anteny.

Link to post
Share on other sites

Słuchaj jakbym chciał kupić antene to bym kupil antene do obecnie posiadanego routera, potrzebuje router adsl z dwiema antenami ktory ogarnie moja 2 pietrowa chate, do tego potrzebuje urzadzonka ktore sie polaczy z tym routerem przez wifi i dalej pojdzie po kablu, obecnie w domu jest 10 urzadzen korzystajacych z wifi i obecny router tego nie ogarnia, urzadzenia traca czesto zasieg, jak jest max do 3 urzadzen jest git, potem juz zrywa polaczenia

Link to post
Share on other sites

no ale i tak musisz kupić to co napisałem a to już daje kwotę ok. 150zł. za 100-150 zł i tak nie kupisz nic lepszego niż masz, problem ze zrywaniem połączeń to nie problem z anteną ale z procesorem w routerze który nie jest w stanie obsłużyć takiego ruchu.

Link to post
Share on other sites

Netgear WNCE2001

chyba najtaniej wyjdzie. Polecany przez N i działa. Oczywiście tylko jedno wyjście LAN,

Ewentualnie Edimax EW-7206Apg, mi się udało złapać sygnał z routera tp-link i przerzucić na lan,

 

poczytaj chodzi o to samo http://forum.benchmark.pl/topic/45169-sprzet-do-podzielenia-internetu-bezprzewodowego/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...