Skocz do zawartości

Max Payne 3 PL


Recommended Posts

Mi się pobrała 1.0.0.17, rozmiar 175 MB a to coś dużo jak na łatkę

Słyszałem ,że ponoć jak się ustawi detale na maxa z MSAA na 8x to już nie styka 2gb na grafie? To prawda.? Dopiero na MSAA 4x jest ok.

Zajmuje 2030MB z 2048MB dostępnych na 680GTX. Swoją drogą to kalkuluje menu, w grze do takiego użycia może nie dojść. Ja kiedyś na 768MB karcie grałem a zużycie pamięci jak miałem według menu gta4 to było ponad 1.2 GB, mimo to nie było ścinek (może też PC używa pamieci systemowej gdy Vram się skończy? jeśli tak to na przykładzie GTA4 widzę że robił to efektywnie).

 

Swoją drogą ten MSAA jest bezużyteczny w tej grze, zjada ponad połowę fps'ów, działa selektywnie, zbyt wiele rzeczy pozostawia z aliasingiem. Pozostaje brak AA lub FXAA (nie ustawiajcie więcej jak na normal bo będzie blur)

Edytowane przez kapral.hicks
Link to post
Share on other sites

Może będzie mi dane przetestować grę dziś na średniaku :P

 

A póxniej na GTX460 SLI :D

 

ja nie wiem co wy za łatki sciagaliście po sto pare mb...tylko dwie są do ściagniecia :D

 

jakieś 10 mb na moje oko

 

a nie dobra jest jeszcze trzecia trochę wiecej waży...sory że robie spam ale właśnie instaluje :D

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Mi więcej je ram grafy a ta mozaika co daje ten filtr dziwny?

 

http://img832.imageshack.us/img832/9713/maxpayne320120602175729.png

 

http://img27.imageshack.us/img27/862/maxpayne320120602180934.png

 

http://img214.imageshack.us/img214/4837/maxpayne320120602181127.png

 

Za dużo fps jest dla mnie :o

Edytowane przez kamar59
Link to post
Share on other sites

Trafi mnie szlak!! kolesie śmigają na pirackich wersjach, a ja nie moge odpalić orginała, męczyłem się z tym orginalnym badziewiem, naipierw bezczynność po aktualizcji, po kolejnej instalacji odpala się i inicjalizacja trwa i trwa i tyle! k.... opłaca się orginały kupować kpina!

Link to post
Share on other sites

rafcio1874- Też pograłem trochę w MP, myślałem że będzie dziadowy a tu mega zaskoczenie, bardziej mnie wciągnął od COD'a, MP przypomina mi taki Uncharted na ps3. W pierwszych meczach też miałem podobny stat, kilka razy kogoś się utrafiło ale tak to inni nabijali sobie na mnie punkty :). Ostatnie mecze co grałem to bardzo często wędrowałem już na 2 pozycje, raz prawie miał bym pierwsze gdyby nie jeden rusek który w ostatnich sekundach wpadł w amok zabijania :D. Ogólnie to wydaje mi się żę bardzo ważna jest mechanika strzelania, większość przeciwników będzie na średnim lub większym dystansie, ja to robię teraz tak że wychodząc na otwarte przestrzenie używam tzn przykucnięcia "C" + prawy przycisk myszki (polepszenie skuteczności strzału) + naciskam strzał pulsując ogniem tzn bez ciągłego obstrzału celując w heady. Ta zmiana sprawiła dramatyczną różnice, pojedynki na dystansie teraz baardzo rzadko przegrywam a jak już widzę z 4 gostków to mam pewność że przynajmniej z 2-3 kille będą :D. Teraz jeśli ginę to albo przez strzał z za pleców, albo przez nieuwagę w wąskich korytarzach.

 

Swoją drogą napotkałem się w jednym meczu na jakiegoś peter9000 (czy jakoś tak), żadna broń nie tykała mu zdrowia nawet minimalnie, żaden granat, żaden head. Nie wiem czy to był jakiś oszust czy jakąś zbroje miał odblokowaną, w 5 meczy ani razu nie zginął.

Edytowane przez kapral.hicks
Link to post
Share on other sites

No giera super, grafa według mnie lepsza zdecydowanie od bf3 . :P I co ważne u mnie na najwyższych chodzi w 50,60 kl/s bez aa , więc gra znakomicie zbalansowana. Tak samo jak Wiesiek i metro podgania Crysisa :D

 

Co do grywalności to 6 . Skoki, uniki kombinacje rekompensują to że gra jest całkowicie liniowa ale dzięki tym kombinacjom mamy pozostawioną nutkę kreatywności :P Można zestrzelić pocisk gdy włączone jest zwolnione tempo :D

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

W wiedźmina nie grałem... a metro odpaliłem kilka dni temu, gierka fajna ale nie wiem o co całe halo z grafiką tej gry, wygląda dosyć średnio, tekstury słabe, jest wiele cegieł ale nawet nie pokusili się by je poddać teselacji czy pobawić się POM.. tak by były trójwymiarowe, cała grafika to właściwie prostokątne pomieszczenia i oświetlenie które nawet w doomie 3 było lepsze, wymagania zaś znacznie większe od Crysis 2 + maldoHD (który po prostu MASAKRUJE jakością grafiki, zwłaszcza tekstur i ilością teselacji, moder który zrobił tą modyfikacje po prostu pokazał co to znaczy potęga dzisiejszych PC'tów :D), Nie wiem co tak zarzyna fps w metro, czasem patrzysz w ścianę a fps i tak jest niski, gra raczej totalnie nie zoptymalizowana.

 

Z Max Payne 3 ogólnie na dzisiejszych kartach nie powinno być problemu.. wystarczy nie włączać MSAA który i tak nie działa jak należy, dosyć ze zjada astronomiczne ilości pamięci to mniej więcej pół sceny wciąż ma aliasing, najlepiej ustawić FXAA na normal.

Link to post
Share on other sites

Na dzwiękówce Xonar DX są błędy w odtwarzanym dzwięku, coś jak lekka czkawka ale tu już Asus powinien wypuścić poprawkę w sterach, 2 lub 3 razy zdażyło się zamrożenie przy wychodzeniu z gry lub z menu.

Link to post
Share on other sites

Niezły gameplay, duża radocha, całkiem ok fabuła, teksty i dialogi, montaż ala seriale z czasów "ulice san francisco". Animacja postaci i bullet time naprawde wygląda ok. Max po rzucaniu się na boki lub przód/tył leży nadal na ziemi i z tej pozycji oddaje strzały co wygląda całkiem realistycznie. Druga fajna sprawa in plus na realizm to bronie typu kałach nie znikają w gaciach jak wybieramy np berette. Ale każdy kto się nastawia na killera graficznego się zawiedzie. Jest ładnie ale np. do C2 z dx11 i HiRes textures to nie ma co startować (nie wspominając o maldo). U mnie lata ultra płynnie na gtx 570, wszystko na max z wyjątkiem FXAA na off, który robi blura ponoć.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...