Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mampewien problem otoz ostatnio zauwazylem efekt skakania kursora w grach CoD MW2 i MW3 ogolnie najbardziej tam jest widoczny myszka czasami jakby lagi byly skacze za duzo w prawo itd. mam najnowsze stery gram na dpi 800-1000 przy Report Rate 1000 Hz nie nie wiem co zrobic by naprawic ten klopot myszka ma pamiec wewnetrzna ktora ustawia sie oprogramowaniem Oskar najnowsze pobralem wgralem od nowa 5 profili i bez zmian :( prosze o jakas pomoc.

Link to post
Share on other sites

Jaki sensor myszki?.Avago czy PixelArt(ten z V-Track)?

niestety ta gorsza wersja z V-trackiem :( odszukali mnie w sklepie no ale coz rozwiazalem juz problem chodzilo o to by aplikacja Oskar dzialala w tle inaczej sie cielo zapomnialem ze w Soluto wylaczylem to i dlatego cielo teraz dziala fajnie :D:D

 

kuzwa wrocilo nie wiem juz co robic wylaczylem kompa wstaje rano odpalam te aplikacje i dalej tnie myche tzn skacze ona 500Hz nic nie dalo a bylo tak fajnie do wylaczenia kompa

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Problem został rozwiązany definitywnie :D daje tutek jak to zrobiłem może komuś to kiedyś pomoże :D

 

 

1. Jeżeli posiadasz myszkę z osobnym oprogramowaniem zobacz czy nie możesz tego oprogramowania zaktualizować.

2. Odinstaluj sterowniki dedykowane dla myszki i spróbuj grać na tych systemowych

3. Zainstaluj MOUSE FIX

4. Podepnij myszkę pod inny port

5. Wyłączcie w Windowsie w opcjach myszki opcję Zwiększ precyzje wskaźnika.

6. Uruchom grę, normalnie. Gdy będziesz w menu głównym, wyjdź do pulpitu. Użyj Alt+TAB lub Ctrl+Alt+Delete .Uruchom Menedżer zadań. Przejdź do zakładki Procesy i znajdź proces o nazwie iw5mp.exe. Kliknij nań prawym i wybierz .Ustaw priorytet>Normalny. Po czym wejdź do gry i przetestuj myszkę. Operację tę trzeba powtórzyć za każdym razem po wyłączeniu gry.

Mi osobiście pomógł punkt 6 wiec radze od niego zacząć :D.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...