Skocz do zawartości

2 monitory 1680x1050 i 1280x1024 jak podłączyć???


Recommended Posts

witam

mam powyższe monitory i zależy mi aby działały jako jeden duży (chcę aby taki np. minecraft działał na 2 monitorach a nie tylko na 1) zestaw to sygnaturka proszę nie pisać po co Ci to przy takim sprzęcie itp. chcę i tyle

Link to post
Share on other sites

Jak już masz podłączone do karty graf to wciskasz META (znaczek windows) + P na klawiaturze i wybierasz tryb rozszerz,

 

ewentualnie możesz się pobawić nView dołączone do sterowników ;)

Edytowane przez Santeri
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nom, widocznie nie jest to takie proste jak zwykle rozszerzenie pulpitu. Także na Twoim obecnym zestawie możesz jedynie użyć tego urządzonka od matroxa. Wpinasz do niego monitory i wszystko konfigurujesz w aplikacji SGU -sorround gaming utility

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mogę się mylić ale dla 3 monitorów potrzebujesz już aż 2 kart od nvidii podczas gdy eyefinity obsłuży je na jednej, nie wiem tez czy przypadkiem rozwiązanie amd nie jest lepiej dopracowane bo mają to już od 3 lat prawie, a nvidia wprowadziła je dopiero z keplerami.

Ale dla Ciebie wystarczy jedna karta, także możesz popatrzeć na necie jak to wygląda dla GTX 670

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Najprościej to by było ustawić tryb rozszerzeń (win + P), odpalić program w trybie okienkowym i rozszerzyć okno - tylko to też nie będzie ideał, bo problem w tym że monitory pracują na różnych rozdziałkach i na 100% nie będzie to wyglądało tak jak powinno - na tym mniejszym coś będzie ucięte. Generalnie chodzi o to że system ustawi obraz dla aplikacji powiedzmy 3360*1050 (2x 1680*1050 w poziomie) - jeden ekran wyświetli wszystko, drugi mniejszy siłą rzeczy przytnie jakąś tam część. Co innego jak byś posiadał dwa takie same monitorki wtedy problem rozdziałki będziesz miał wyeliminowany. Jak dla mnie nie ma bata żeby to działało tak jak sobie wyobrażasz - chyba że aplikacja dzieląca obraz będzie go mapować/skalować, ale jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić.

 

Tak jak pisałem :

"Displays attached to DualHead2Go must run at the same resolution."

;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...