Skocz do zawartości

[Test] EVGA X58 SLI + i7 965 Extreme


Recommended Posts

Jestem w trakcie testów płyty EVGA X58 SLI; do dyspozycji mam procesor i7 965 Extreme i 8GB ramu.

Jeśli macie propozycje testów to podajcie w postach poniżej w miarę możliwości postaram się je włączyć do recenzji.

(Testuj na systemie Windows Vista 64 bity)

[zrobiłem już testy: 3dmarka06, ventage, cinebench r10, everest, sandra 2009, superPI]

Link to post
Share on other sites

1)8 Giga Ram ? A dałoby radę porównać 8 vs 6, czyli dual vs triple?

 

2)Jak się kręci, to dopiero pytanie :( ile można maksymalnie wyciągnąć z procka, tak, by uruchomić system (pomijając temperaturę i zużycie prądu)

 

3) Ta płyta prosi się o test triple SLI 280 GTX

 

4) Jak nie da rady triple SLI, to może Dual SLI vs jakiś potężny C2Q, czy faktycznie wyjdą takie różnice jak na Guru3d - według tamtejszych testerów i7 bije C2D w trybie SLI o jakieś 20-30%

Link to post
Share on other sites

Parę gierek też by się przydało: Crysis, Farcry 2 itp.

Far Cry2 i Crysis Warhead - będą

 

NFS nowy tez moglby byc, i GTA IV jezeli macie do dyspozycji.

będzie Race Grid, GTV IV - jeśli uda mi się pożyczyć gierkę i czasu starczy.

 

1)8 Giga Ram ? A dałoby radę porównać 8 vs 6, czyli dual vs triple?

będzie porównanie 8GB dual vs 6GB Triple

 

3) Ta płyta prosi się o test triple SLI 280 GTX

niestety mam tylko jedną kartę graficzną

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...
kugelfangxxx chyba napisał, że ma sprzed do testów...... jak chcesz mogę mieć i7 975 8-) i Malik nie ma tego procka czy innego, bo to "bez-sen-sowne". Co z tego, że ma mnożnik odblokowany jak chłodzenie będzie zapewne aktywne, a tutaj dużo nie zdziałamy... taki procesor testuje się pod LN2 i nie zadawajcie głupich pytań ile wyciągnie max z OC..... powiem Wam jeśli wyciągnie 4.3-4.4GHz to będzie spoko C1/C0 ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...