Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hymm czyli teraz Nvidia bierze się za GPU w konsoli? Jakoś tak mam większe zaufanie do Nvidi chociaż teraz w PC mam radka.

Konfiguracja całkiem ciekawa, kto wie może się skusze na konsole PS4 jeżeli będzie darmowy multi.

PS. Nie za bardzo kumam tych max wydajności, przy 1080p będzie 30 FPS? To trochę mało, ale to będzie zależeć od twórców gier. Wiem, że 30 FPS wystarczy ale lepiej mieć te 60 w razie spadku nie odczujemy różnicy.

Edytowane przez Fugens
Link to post
Share on other sites

no gdyby byla to prawda to mielibyśmy mega potwora:) ale raczej nie da rady (choć info o gpu może być prawdziwe).

 

Nie za bardzo kumam tych max wydajności, przy 1080p będzie 30 FPS?

hmmm zauważyłem że wielu ludzi to dziwi a dla mnie to jest oczywiste i nie liczę na więcej choćby nie wiem jak mocny hardware miała ps4. 1080p i 60fps można zrobić na x360/ps3 ale co z tego jak grafika zostanie mocno okrojona. Choćby i konsole miały 2x gtx690 to dalej maja pewne ograniczenia(według Tim Sweeneya aby uzyskać fotorealizm potrzebujemy około 2000razy mocniejszego sprzętu), i zazwyczaj zamiast 60 fps twórcy wolą zrobić lepszą grafikę.

Gdybym ja miał wybierać miedzy 60 fps a 30fps + jakieś dobrej jakości gi albo dobrze wykorzystana teselacje i displace to wybrałbym 30fps.

RSX to też architektura G70 ale dość pocięta :P

pocięta szyna i rop ale za to podkręcone taktowanie :P Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

Wulfen: Myślę że "bicie" zegara nie jest w stanie zrekompensować faktu że bardziej jest to 7600 GT aniżeli topowe modele tamtej serii. Ale to konsola i tutaj nie ważny jest hardware a fun (patrz. Wii).

Link to post
Share on other sites

Nie wiem na ile da się przenieść 28nm układ w 22nm (z "pół-procesu"). Natomiast wiem że G70 znajdujący się w PS3 w pecetach "światło dzienne ujrzał" jako układ 110nm, do PS3 trafił w wersji 90nm, no a obecnie w Slimach ma 45nm.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...