Skocz do zawartości

Recommended Posts

Widziałem wyniki Core2Duo nawet z 580GTX,

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/Czy_warto_inwestowac_w_nowa_karte.-4383.html

 

Popatrz na wyniki w Crysis2, 30fps w normalnej rozdziale i 25fps w fullhd a jego core 2 duo był nieźle wykręcony..jednym słowem przy takim procku jego wymiana to must. Aż sam się zdziwiłem jak bardzo ogranicza ten Core2duo bo na quadzie 9550 miałem min. 2x tyle fps, więc jak już bardzo chcesz przyoszczędzić możesz kupić używanego quada (choć ideałem był by tu i5 2500 jednak to pociągnęło by tez wymianę płyty głównej, ramu ). Potem możesz się zastanowić nad kartą, na obecne gry jak nie ustawiasz wszystkiego na ultra itp to starczy 560gtx do fullHD.

Link to post
Share on other sites

A ja myślałem "zielony" buraku że to Kepler ma problem z mikro-przycięciami x) http://pclab.pl/news49876.html No ale fan-boje tak mają... idź się uspokoić, usmaż sobie coś na swoim 480, zjesz to ci durnota przejdzie.

Czerwony Buraku nie każdy gra z v-synchem, do tego czerwony buraku v-synch nie jest do limitowania ilości klatek w grze :)

Na ATI często v-synch powoduje takie opóźnienia że lepiej tego nie włączać.

Autor tematu dostał odemnie dwa linki do kart które miażdżą 6870 i GTX560.

Jak już musi byc nowa to xfx 6870.

PhysX powinien nazywać się GraphyX bo nie zmienia fizyki tylko dodaje kolejne elementy i opóźnienie znikania efektów cząsteczkowych a raczej texturowych :)

Tak że nie porónujcie fizyki z crysisa do fizyki z mafii która z physX on i of jest taka sama.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

Nie no zupełnie nie każdy gra z V-Sync'iem, a jeszcze temat temu kłóciłeś się jaki to ten V-Sync jest ci niezbędny - żeby teraz w temacie, gdzie to dla ciebie niewygodne stwierdzić że przecież "nie każdy gra z nim. No ale niektórzy tak mają...

 

Idź dalej błogosławić swojego GTS'a 450 i c'ya baranie.

Link to post
Share on other sites

Nie no zupełnie nie każdy gra z V-Sync'iem, a jeszcze temat temu kłóciłeś się jaki to ten V-Sync jest ci niezbędny - żeby teraz w temacie, gdzie to dla ciebie niewygodne stwierdzić że przecież "nie każdy gra z nim. No ale niektórzy tak mają... Idź dalej błogosławić swojego GTS'a 450 i c'ya baranie.

Że co?? ja nie gram z v-synchem, jedyna gra w którą gram z v-synchem to deus ex bo ma od razu tripple buffering i nie ma opóźnień a mysz ma taki smuth/miekkość, płynność że nawet na konsoli tego nie ma.

Dobrym wyborem jest GTX460 Palit Sonic Platinum ma 800mhz na rdzeniu i na 900-950 powinien pójść.

Link to post
Share on other sites

Na co komuś physix na gtx560 skoro jego wlaczenie powoduje poważny spadek FPS. Physix to można sobe właczyć na gtx680 a i to może byc różnie. Jaki sens włączać Physix jeśli nie można potem uzyskać pełnych 60fps?

 

Żeby gołosłownym niebyć:

 

http://www.tweaktown.com/reviews/3796/gigabyte_geforce_gtx_560_ti_1gb_soc_video_card/index15.html

Edytowane przez leon691
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...