Skocz do zawartości

Recommended Posts

eyefinity na 6870 to jak physx na gtx 560. Dobra te argumenty sa zalosne ;d

Gra na 3 monitorach daje zupełnie inne wrażenia niż na jednym i warto dla tego obniżyć detale, dla latających śmieci już niekoniecznie. Z resztą jest całe mnóstwo gier, które HD6870 pociągnie przy wysokich detalach w rozdzielczości 5760x1080

Link to post
Share on other sites

Physx... Na moim HD6850 z właczonym frapsem mafia 2 chodzi tak :D

http://www.youtube.com/watch?v=2ONz7rseKrs&feature=plcp

 

mikrościnki tylko przy ruchu myszką przy nagrywanym frapsie, to dziwne bo poniżej 30 kl/s chyba nie spadało

 

polukaj sb te filmiki z fraps on, dołóż fakt , że na HD6870 musi być lepiej :P

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Przecież na tym filmiku to chodzi jak by chiało a nie mogło, do tego zacznij strzelać w ściany niech zacznie sypać się tynk to całkiem karta zginie.

heheh na koniec filmiku wpadła mu noga w texturę ale jaja.

GTX470 za 600zł można kupic podkręcić rdzeń do 750mhz i będzie całkiem nieźle.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

No i co? Remis, z tym, że GTX 560 pobiera 30-40% więcej prądu.

remis nie remis to co odróżnia karty Nvidii od Radeona to to że nowsze gry typu BF3,Skyrim,Crysis 2 śmigają płynniej na kartach zielonych :P Radek jest dobry do gier sprzed 4 lat :rotfl:

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

mikrościnki tylko przy ruchu myszką przy nagrywanym frapsie, to dziwne bo poniżej 30 kl/s chyba nie spadało polukaj sb te filmiki z fraps on, dołóż fakt , że na HD6870 musi być lepiej :P

Niezła ściema :sciana: Jak już tak chcesz wszystkich bajerować to zapuść test wydajności we wspomnianej Mafii 2 tak jak na filmiku poniżej tyle że swojej rozdzielczości monitora :P Jak ci skoczy srednia 10 kl/s to będzie max :rotfl:

 

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

widziałeś to wyżej? Nie mówiłem o rzadnych testach... tylko o zwykłym gameplayu . Pewnie że bedą momenty gdy go zarżnie ale musi pojawić się ogień, smieci, strzały itp. jak na tym tescie itp. :D Przecież nie mówię , że stary HD6850 to demon prędkości %-)

 

A to , że w tej scenie nie spadło mi (fraps off) poniżej 30 kl/s to chyba żadna ściema(dowodem filmik) :D

 

Fakt faktem jednak gry z Physxem to niezbyt korzystne porównanie w grach do radeonów :D No ale co zrobić, marketing... Chodziło mi o to że radek daje radę i nie warto kierować się tym czy karta ma physx czy nie :D Dla 5 porządnych gier z physx nie warto brać słabszej karty(GTX 560) w tej samej cenie bo w reszcie(gier) wygra ta ,,lepsza'' ( HD6870)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

widziałeś to wyżej? Nie mówiłem o rzadnych testach... tylko o zwykłym gameplayu . Pewnie że bedą momenty gdy go zarżnie ale musi pojawić się ogień, smieci, strzały itp. jak na tym tescie itp. :D Przecież nie mówię , że stary HD6850 to demon prędkości %-) A to , że w tej scenie nie spadło mi (fraps off) poniżej 30 kl/s to chyba żadna ściema(dowodem filmik) :D Fakt faktem jednak gry z Physxem to niezbyt korzystne porównanie w grach do radeonów :D No ale co zrobić, marketing... Chodziło mi o to że radek daje radę i nie warto kierować się tym czy karta ma physx czy nie :D Dla 5 porządnych gier z physx nie warto brać słabszej karty(GTX 560) w tej samej cenie bo w reszcie(gier) wygra ta ,,lepsza'' ( HD6870)

Co ty chłopie bredzisz :?: :?: :?: Co to za test w zamkniętym pomieszczeniu w którym nie ma żadnych efektów PhysX :hahaha: W takim miejscu testowym to na GTX 560 było by ze 70kl/s z fizyką na High :D Poza tym wiele innych gier z PhysX na medium będzie bez problemu śmigała na takim GTX 560 więc to plus,który na pewno oko ucieszy ponieważ będzie więcej szczegółów,których nigdy nie zobaczysz na swoim HD 6870 :majty: O mikroprzycięciach w wielu grach na HD 6870 już nawet nie wspomnę bo szkoda słów :o

 

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :P

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

Co ty chłopie bredzisz :?: :?: :?: Co to za test w zamkniętym pomieszczeniu w którym nie ma żadnych efektów PhysX :hahaha:

Nic brędzę... opisałem tylko efekty na tym filmiku -,- Przestań się sprzeczać. Tak Geforce jest lepszy w physx, ale czy warto się tym kierować? Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

O mikroprzycięciach w wielu grach na HD 6870 już nawet nie wspomnę bo szkoda słów :o Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :P

A ja myślałem "zielony" buraku że to Kepler ma problem z mikro-przycięciami x) http://pclab.pl/news49876.html

No ale fan-boje tak mają... idź się uspokoić, usmaż sobie coś na swoim 480, zjesz to ci durnota przejdzie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dalej nie widze wyzszosci 6870 nad 560, ustalilismy ze wydajnosc tych kart jest taka sama.

Wydaje mi się, że 6870 ma jednak nieco wyższą wydajność niż GTX560 bez TI. Porównywałem jakiś czas temu, ale jestem prawie pewien, że w większości tytułów Radek miał wyższy fps. Zaletą GTX560 jest jak już wspomniano PhysX, jednak nie jest to aż tak mocna karta aby w pełni się z tego cieszyć.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...