Skocz do zawartości

nie korzystam z telefonu a stan konta maleje


Recommended Posts

Mam problem z neo v mianowicie nie korzystam z telefonu nie dzwonię nie sms a konto maleje od przedwoczoraj zabrało mi ok.20zl sprawdzalem na boa t mobile i nie mam połączeń które sumujac zabrazy mi te pieniądze. Sieć t mobile na kartę przenioslem numer ok 1rok temu. Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Ustawienia -> Konta i synchronizacja -> wyłącz transmisję danych

Internet od operatora mam wyłączony. Jak korzystam z internetu to tylko w domu i poprzez wifi. Ale dzięki za pomoc. Proszę o inne rozwiązania.

Edytowane przez Dawid_M
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że system sam pobiera sobie aktualizacje łącząc się z internetem i przez to ucieka Ci kasa z konta.

A jak to wyłączyć? Mój fon SE Neo V.

Link to post
Share on other sites

Menu > Ustawienia > Sieci zwykłe i bezprzewodowe > Włącz przesył danych (Ty wybierasz opcje - wyłącz przesył danych przez sieć komórkową) i ustaw tylko sieci Wi-Fi czy jakoś tam podobnie, nie pamiętam dokładnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Menu > Ustawienia > Sieci zwykłe i bezprzewodowe > Włącz przesył danych (Ty wybierasz opcje - wyłącz przesył danych przez sieć komórkową)

i jeszcze wyłącz autosynchronizacje:

Ustawienia > Konta i synchronizacje > Autosynchronizacja (ma być odznaczona)

 

Jeśli nadal będzie Ci pobierać kasę, to raczej nie za połączenie z internetem. Sprawdzałeś czy nie masz żadnych płatnych usług włączonych (typu pakiety sms itp.)?

Link to post
Share on other sites

Czy dodatkowo wyłączone masz też: Ustawienia> Konta i synchronizacja > Dane w tle ?

Jak miałem wyłączone "przesył danych" to dane w tle miałem włączone (zaznaczone) ale teraz mam to i to wyłączone.

 

Jeśli nadal będzie Ci pobierać kasę, to raczej nie za połączenie z internetem. Sprawdzałeś czy nie masz żadnych płatnych usług włączonych (typu pakiety sms itp.)?

Wszystko mam powyłączane. Sprawdzałem poprzez *100#. A jest jakiś kod w T-Mobile co wyłącza wszystkie pakiety?

 

Na innym forum powiedzieli że mieli już takie sytuacje w T- mobile i żebym do nich napisał. I tak zrobiłem napisałem maila. Jak dadzą odpowiedź przesłać tekst wiadomości na forum?

Edytowane przez Dawid_M
Link to post
Share on other sites

Nie, bawiłem się.

 

 

 

Tak się napisałem do T-mobile i po 2 dniach wiedziałem co "z jadło" mi moje pieniądze na koncie. Wiadomość od T-mobile:

"Witam,

dziękuję za nadesłaną korespondencję.

 

Uprzejmie informuję, iż różnica w stanie konta jest wynikiem korzystania z internetu w telefonie. Otóż usługa ta (GPRS), ze względu na swą specyfikację techniczną może być rozliczana z opóźnieniem. Tak stało się w przypadku Pana numeru telefonu. Połączenia internetowe nawiązane w dniach 23.04 - 10.05 zostały rozliczone 17 - 20.05.

 

Ufam, iż powyższe informacje okażą się pomocne i wyjaśniające."

Edytowane przez Dawid_M
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...