Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześc i Witam wszystkich ponownie!

 

Jako iż ostatnio złozyłem z wami komputer do grania ( przypomne, że chodziło mi szczególnie o BF3 ).

Z powodu, że WIN7 zdobędę z innego ''źródła'' ( pewnie wiecie oco chodzi... :P ) to moja pula na komputer wzrosła do 2850zł na same komponenty! Jupi :P Tak więc nasz poprzedni zestaw to:

 

Płyta główna: ASRock P67 PRO3 (B3)

 

Karta graficzna: Sapphire HD 7850 2GB GDDR5 256bit

 

Obudowa (tak kupie nową obudowę, a zrezygnuje z wiatraka do proca): Brutus 410 Pure Black

 

RAM: Corsair 2x4GB ( http://www.morele.net/pamiec-corsair-cml8gx3m2a1600c9b-406405/ )

 

Zasilacz : OCZ-ZT550W-EU

 

Procesor: Intel Core i3 2120

 

Dysk twardy: Obecny 500GB SATA

 

 

 

Zestaw był dobry, jedynie mówiliście, żeby brać Intela i5. I wiecie co... za te 350zł z Windowsa mogę go kupić zamiast I3 ! Alleluja :P

 

 

Więc nasz ''z-UPdate'owany'' komputer wyglądał by tak samo jak na górze, lecz z procem Intel i5 2500k.

 

I teraz tak. Jedynie co możecie mi jeszcze pomóc to:

 

1.Znaleść lepszy komponent niż tutaj, ale żeby posiadał taką samą cene lub mniejszą i był lepszy od obecnego komponentu.

 

Tutaj zmieniłbym RAM, bo te jakieś takie... Mało znane i mogą mi namieszać.

 

Karta graficzna chyba jest wprost proporcjonalna do ''nowego'' procka. Chyba, że jest jakaś lepsza karta w podobnej cenie.

 

Zasilacz polecaliście wszyscy, więc go chyba nie trzeba zmieniać. Płyta główna - polecaliście ją specjalnie pod i5.

 

Obudowa - nie zmieniamy, bo to jedyna, w której mi się wszystko pomieści, sama obudowa wejdzie tam, gdzie trzymam obecnie piec i ładnie wygląda. :)

 

I to chyba na tyle.Tak więc piszcie czy obecny komplet jest już idealny na tą cene i piszcie propozycje który komponent byście zamienili na jaki.

 

To chyba na tyle :P Tak więc czekam na wasze opinie. Pozdrawiam i miłej soboty :P

Link to post
Share on other sites

xfx core 650w- 315 zł na proline

spartan he923 70 zł na arest.pl

ram 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 HyperX Blue - 199zl na esc.pl

Msi 7850 2gb oc- 1019 zł na proline.pl

brutus 410- 139 zł na byle jakim sklepie

i5 2500- 825 zl na proline.pl

asrock p67 pro 3- 349 zł na arest.pl

razem 2916 zł

Link to post
Share on other sites

Zamiast piracić Windowsa, tak trudno pobrać Enterprise na 90 dni (po upływie 90dni, można wpisać w cmd coś co ustawia z powrotem na 90dni)? Jest to jak normalny Windows 7 np. Home Premium. Aktualizacje itp. są. Sam używam od 2 lat.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...