Skocz do zawartości

grafika do 1700 +/- 100zł


Recommended Posts

Witam, sprawa wygląda następująco:

kupując zestaw komputerowy około miesiąca temu wybrałem grafikę Gigabyte hd 7950. Niestety trafiła mi się ona wadliwa i musiałem oddać ją na serwis. Po wymianie na nową wróciła do mnie z tą samą wadą. Obecnie grafikę odesłałem drugi raz do sklepu i czekam na zwrot pieniędzy. W czasie gdy ją kupowałem była za około 1700zł i tyle też teraz mniej więcej będę miał do wydania. Z racji, że bez grafiki komp jest bezużyteczny potrzebuję szybko kupić coś nowego i tu moje pytanie co można sensownego wybrać w tym przedziale cenowym ? Chodzi mi o konkretne modele i producentów /także sklep gdzie taka grafika jest dostępna/.

 

 

Przyznam, że jestem obecnie zainteresowany gtx670 jednak na morele widziałem mają tylko referenta gtx 670 od EVGI, komputronik tak samo jedynie referenty...

 

 

PS. Pełny opis podzespołów w sygnaturze.

Edytowane przez BigFatL
Link to post
Share on other sites

HD 7970, tylko ze referent do tej ceny. Co do 670 obecnie bym nie brał bo sa z nia problemy, albo poczekać albo coś innego , chyba ze nie musisz mieć az tak wielkiej mocy to 7870

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To, że jednemu typowi wysypuje się sterownik to nie jest powód, żeby odradzać zakup GTX 670. HD7970 wszystkie podrożały i trzeba zapłacić więcej za referenta drugorzędnej firmy niż za porządnego, niereferencyjnego GTX 670

drugorzędnej firmy?
Link to post
Share on other sites

http://www.komputronik.pl/product/159337/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/GeForce_with_CUDA_GTX_670_ASUS_2GB_2xDVI_HDM_DPI_PCI_E_DirectCU_II.html

a jak z tym modelem ? // ze sklepu odpisali, że w tym tygodniu ma już być - po za tym odbiór towaru miałbym u siebie na miejscu :) Cenowo wydaje mi się, że nie jest tak źle.

 

Co do 7970, pamiętam jak jeszcze około 2-3tyg temu na morele był Gigabyte za 1799zł a dziś ...

Edytowane przez BigFatL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...