Skocz do zawartości

Którą obudowę wybrać


Recommended Posts

Mi sie najbardziej podoba CM690II a później ARC , R3 jakoś mi nie przypadła do gustu ale to autorowi sie ma podobać , proponuje ci napisać Prywatna wiadomość do użytkownika t.luk on ci powie która jest najlepszym wyborem

Link to post
Share on other sites

Mi sie najbardziej podoba CM690II a później ARC , R3 jakoś mi nie przypadła do gustu ale to autorowi sie ma podobać , proponuje ci napisać Prywatna wiadomość do użytkownika t.luk on ci powie która jest najlepszym wyborem

ok dzięki

 

P.S. Czemu regnuma nie ?

Edytowane przez Damian555666777
Link to post
Share on other sites

Spoko tylko ze jak masz mocne komponenty ktore potrzebuja chlodzenia dobrego to to jest obudowa piecyk, a jak zamontujesz do niej wiecej wiatrakow to i tak bedzie slyszalna.

no ale to że piecyk to co mnie to, chyba sie nie spali ? :D

Edytowane przez Damian555666777
Link to post
Share on other sites

Spalić się nie spali :D ale czytałem o przypadkach że mata wyciszająca się odkleiła pod wpływem temperatury : zablokowała wentylator na procesorze i zrobiła jakieś tam zwarcie na sekcji zasilania :/ więc nie za ciekawie to wyglądało .

Najlepiej żeby przewiew był jakikolwiek, wentylatory na minimum ustawić - zawsze będzie coś tam wiało, ale bez większych szumów.

Chyba że masz zamiar do środka wrzucić 2 lub 3 karty i procesor wykręcony na maxa to wtedy będzie ciepło :evil: , w przeciwnym wypadku nic takiego co wyżej opisałem nie powinno się stać :peace:

Edytowane przez grzeskos
Link to post
Share on other sites
Gość t.luk

@ UP

To z matą to dotyczyło tylko poprzedniej rewizji obudów - Define R2 - i tylko pojedynczych sztuk :) W przypadku Define R3 nic takiego się nie stanie :) Poza tym bez OC fabryczna wentylacja w zupełności w Define R3 wystarczy :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...