Skocz do zawartości

Karta graficzna pod gry


Recommended Posts

Witam.

 

No to czas na zmiany karty graficznej , aktualnie posiadam Geforce 9500 GT lecz chciałbym kupić coś lepszego np: do 500 zł. Dało by radę ? Co wymagam od niej ? Żeby była w stanie uciągnąć NFS The Run na średnich albo i wysokich detalach , gdyż moja gf 9500 gt lekko się ścina na low detalach.

 

Coś dobrego od nvidi proponujecie ?

Link to post
Share on other sites

Tracer LucyFire Silent (4Life/500LF) ;) Po opiniach słyszałem że nie zbyt dobry , nie którzy mieli z nim problemy ja nie mam.

Jest w stanie uciągnąć 2 dyski twarde , 2 cd romy , cpu podkręconego i tego gd 9500 gt ;) No i chciałbym ciutke lepszą i nowszą kartę.

Jeśli będzie potrzeba mogę kupić nowy zasilacz tylko że też coś z tego zakresu pieniędzy o ile się da :D

Link to post
Share on other sites

ten zasilacz to szkoda o nim pisac lepiej wymienic niż pożegnać się z utratą nowej karty graficznej to jak działamy coś z zasialczem i kartą gr. ?

Napisz jeszcze jaki procesor?

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

Jesli masz cos dobrego i nie drogiego z zasilaczu to czemu nie ;) Intel Core 2 Duo E4600 podkręcony do 2.8 ghz lecz planuje zakup czegos lepszego ;)

A na jaki pozniej procesor bd zmieniał ? i ile masz na zasilacz ? np

150zł=zasilacz

350zł=karta.g

Link to post
Share on other sites

Jak dobrze pójdzie to: Intel® Core™2 Quad Q9650 lub Intel® Core™2 Extreme Q9650 ;p Jeśli uda mi się zakupić go za 500 zł to tak do 700 zł chciałbym na kartę i zasilacz chyba że narazie uciągnie ten zasilacz i kartę i cpu to wtedy z 500 góra 600 zł na grafe

Link to post
Share on other sites

Najpierw zasilacz, ja też tak myślałem i Fortron 400W resetował kompa a ten twój lepszy od fortrona nie jest.

Z tego co widzę drogie cacko to to nie jest ;) Tylko moje skromne pytanie czy to ma wejścia do zasilaniach dysków sata ? Po obrazkach nie widziałem , bo właśnie ja mam dyski sata a cdromy starego typu ;p No i pytanie czy to było by wstanie uciągnąć GTX460 do tego Quad Core Q9650 , 2 cd romy i 2 dyski ;) Jak tak to na to by wychodziło iż już prawię wiem co kupić :D

Link to post
Share on other sites

Ale jak masz kupować fortrona to fortron 500W Hexa a to już kosztuje koło 180zł.

Ja kupiłem Tagan 680W za 170zł na 3 miesięcznej gwarancji, wolałem mieć na zaś jak bym zmienił na phenom x4/6 i GTX480.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

Ale jak masz kupować fortrona to fortron 500W Hexa a to już kosztuje koło 180zł. Ja kupiłem Tagan 680W za 170zł na 3 miesięcznej gwarancji, wolałem mieć na zaś jak bym zmienił na phenom x4/6 i GTX480.

Nad fortronem pomyśle bo mam na oku

Corsair HX650W ;p

http://www.corsair.com/power-supply-units/professional-series-power-supply-units/professional-series-hx650-80-plus-bronze-certified-modular-power-supply.html

 

czyli ile na zasilacz 200zł a na karte graficzną 500zł tak ?

i przy jakiej rozdzielczosci bd grał

 

Wsómie zasilacz tego corsair będę brał ;p karta myśle nad gtx 460 chyba że masz coś lepszego ;)

Roździelczosc 1650 x 1050 ale nie wykluczam podłączenia 42 calowej plazmy pod kartę.

Edytowane przez damian01211
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...