Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość TheRedGuy

Nie chodzi o przyzwyczajenia, te da sie zmienic. Chodzi o precyzje, łatwosc obslugi. Chce obrocic goscia o 30stopni w prawo to wykonuje ruch mysza w prawo o 2 cm (dla przykladu). i za kazdym razem bede mial dokladnie ten sam ruch.. Gdzie padem minimalnie wiecej czy odrobine dluzej juz koles odwroci sie za daleko.

 

Tak padem nie poszalejesz a to pierwszy lepszy przyklad.

 

Jedyna gra z FPP jaka moglem tolerowac na padzie to Fallout3 tam jakiegos wielkiego refleksu nie trzeba bylo, zreszta VATS..

Pad dobra rzecz ale nie do fps

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o przyzwyczajenia, te da sie zmienic. Chodzi o precyzje, łatwosc obslugi. Chce obrocic goscia o 30stopni w prawo to wykonuje ruch mysza w prawo o 2 cm (dla przykladu). i za kazdym razem bede mial dokladnie ten sam ruch.. Gdzie padem minimalnie wiecej czy odrobine dluzej juz koles odwroci sie za daleko. Tak padem nie poszalejesz a to pierwszy lepszy przyklad. Jedyna gra z FPP jaka moglem tolerowac na padzie to Fallout3 tam jakiegos wielkiego refleksu nie trzeba bylo, zreszta VATS.. Pad dobra rzecz ale nie do fps

Quake3 to jedyna gra w którą nie chciałbym grać padem (kwestia przyzwyczajenia - grałem w to kiedyś nałogowo ) ale cała reszta gier jak najbardziej , pad jest o wiele wygodniejszy. Nie wyobrażam sobie grać np w gow na klawiaturze czy też gry typu h&s do których pad jest stworzony.

Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

Sa gry wrecz stworzone do pada. Kupa jednak wymaga dynamicznych ruchow z wysoka precyzja tego zas pad nie potrafi w zaden sposob odtworzyc. Jericho oraz Resistance: Fall of Man wydaje mi sie ze byly niemalze robione pod pada. Chordy sypiace sie z jednego kierunku, a kiedy wypadnie ci cos z za pleckow to wiesz ze to ten supertrudny moment.

 

Z drugiej strony gra w deadspace na PC (klaw+mysz) to jakas męczarnia. Nie zrozumcie mnie zle ja napewno nie mam nic przeciw graniu padem nawer w sapera, co kto woli.

Link to post
Share on other sites

mi tam na mysz + klawa gra się lepiej tylko w FPSy, strategie i nic więcej :P sportówki,bijatyki,akcji, ściganki, niektóre rpg, platformówki na padzie to poezja ... 8)

Link to post
Share on other sites

A masz na swoich konsolkach CS'a? Quake'a? Team fortress? (Dota, lol, diablo, starcraft, można tak w nieskończoność)

Jest Diablo-ukończyłem kiedyś na playstation bez memorycard :D
Link to post
Share on other sites

tez mam problem z gra w FPS na padzie ... ciezko wycelować z tego ... np w GW3 ostatnio probuje grac i w BF3 i ni cholery nie moge sie przyzwyczaic do tego celowania.Ale w inne gry lepiej sie gra na konsoli.Ciekawe jak niektorzy to robia ze tak dobrze na konsolach w fps wymiataja .

Link to post
Share on other sites

Co znaczy że w inne gry lepiej się gra na konsoli? Dlatego że ma pada?

Mój kolega gra w konsolowe gierki na PC używając do tego pada od Xboxa360 więc na to samo wychodzi.

Link to post
Share on other sites

Miałem ten sam dylemat, modernizować PC czy grać na konsoli (PS3). Wybrałem PC. Konsole obecnej generacji to jest już niestety stary sprzęt nie dający rady w produkcjach z obecnych czasów. Gry są okrojone do granic możliwości i to często nie tylko z grafiki. Sterowanie padem w grach FPS to porażka. Grać się da, grałem tak przez 3 lata w necie i rezultaty były dobre... dobre jak na pada. Ale do możliwości myszy i klawiatury to się nawet nie przyrównuje. Do puki obecne konsole są jeszcze coś warte jestem zdania że opłaca się je sprzedać i zainwestować w PC. Bo za rok jak wyjdzie kolejna generacja to już ceny generacji obecnej pójdą ostro w dół i za ten sam sprzęt weźmie się góra 20% dzisiejszej wartości.

Edytowane przez Fenio
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...