Skocz do zawartości

Problem z instalacją sterowników do karty graf. GT440


Recommended Posts

Witam

Otóż mam problem z zainstalowaniem sterowników do mojej karty.Mam win7 32bit.Miałem wcześniej 266.33 lecz zainstalowałem nowsze 285.38 i przy tych i przy tych wszystko śmigało.Jednak nie mogłem w pełnym ekranie odpalić cs'a , więc odinstalowałem 285.38 i próbowałem zainstalować 266.33 i tu jest problem , podczas instalacji system nie wykrywa wydawcy sterownika i wyskakuje komunikat że instalacja sterownika do karty graf. nie powiodła się.Pobrałem ze strony producenta najnowsze stery(oczywiście do mojej karty) ,jednak błąd ten sam.Proszę o pomoc

 

 

 

http://i.imgur.com/cf1JM.png

 

P.S Jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie

Link to post
Share on other sites

Użyłem już Driver sweeper + pobrałem aktualizacje + użyłem Ccleaner i dalej nic. Nie wiem co robić. Podejrzewam że to przez to że windows7 nie rozpoznaje wydawcy sterownika i przez to system nie chce go instalować . (chyba)

 

Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

To też zrobiłem dalej nic.Nie wiem co robić nie chciał bym formata robić bo mam dużo potrzebnych plików.Może trzeba coś ze wpisu rejestru usunąć? Co do tego wydawcy to już nie wiem bo teraz próbowałem instalować te nowe i ten komunikat nie wyskoczył , a błąd ten sam:/

Link to post
Share on other sites

A format dysku??

Namieszały ci stery w systemie albo instaluj w trybie awaryjnym.

Ręcznie można wyszukać pliki w rejestrze nvidia i usunąć ale mi by sie nie chciało.

Windows7 się szybko instaluje więc nie widzę w ogóle sensu w marudzeniu

że format to że format tamto.

Miałem dysk na ata przez 6 lat przeżył z 100000 formatów i ani jednego bad sectora nie miał

więc nie ma co sraczkować.

Link to post
Share on other sites

A format dysku?? Namieszały ci stery w systemie albo instaluj w trybie awaryjnym. Ręcznie można wyszukać pliki w rejestrze nvidia i usunąć ale mi by sie nie chciało. Windows7 się szybko instaluje więc nie widzę w ogóle sensu w marudzeniu że format to że format tamto. Miałem dysk na ata przez 6 lat przeżył z 100000 formatów i ani jednego bad sectora nie miał więc nie ma co sraczkować.

Gościu, jesteś widać takim specjalistą, że umiesz tylko formaty strzelać. Wluzuj troche dzikusie. Nie pisałbym tego, gdybyś nie zaatakował tak Divena. Edytowane przez michalschulz1
Link to post
Share on other sites

Zaatakowałem?? widać jesteś lepszym komentatorem innych postów niż doradcą.

Ja jak tak miałem zrobiłem format i nie szukałem szczęścia na forum, restart kompa też mi sobie rada hehe

 

Uruchomiłem w trybie awaryjnym + ccleaner + driver sweeper i uruchomiłem jako admin. Jednak dalej to samo. http://i.imgur.com/zFOUO.png Czy jedynym wyjściem będzie format ? Proszę o odpowiedź.

Zaatakowałem cie??

 

Już bys był po formacie instalacji sterowników i oprogramowania, widać jesteś leń i wolisz kombinować ja już nic nie będę pisał tylko zobaczę jak sobie poradzisz bez formata.

Może 296.10 pójdą to najnowsze stery do starych kart.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

Jak przez instalator się nie da to zrób tak:

1. Ściągnij ze strony producenta twojej grafiki sterownik.

2. Rozpakuj go np. 7-zip (nawet wygodny program)

3. Wejdź w menadżer urządzeń i spróbuj zrobić by zainstalował sterownik z określonego katalogu - wskazując folder gdzie wypakowałeś sterowniki.

 

Jak to nie pomoże to możesz mieć problem z kartą graficzną lub coś ci leży w systemie co uniemożliwia zainstalowanie. Radzę przeskanowanie kompa combofixem. Jak nic nie wykryje i dalej występuje problem to pożycz od kumpla czy od kogoś inną grafikę nvidia i wtedy spróbuj zainstalować stery.

Link to post
Share on other sites

Zaatakowałem?? widać jesteś lepszym komentatorem innych postów niż doradcą. Ja jak tak miałem zrobiłem format i nie szukałem szczęścia na forum, restart kompa też mi sobie rada hehe Zaatakowałem cie?? Już bys był po formacie instalacji sterowników i oprogramowania, widać jesteś leń i wolisz kombinować ja już nic nie będę pisał tylko zobaczę jak sobie poradzisz bez formata. Może 296.10 pójdą to najnowsze stery do starych kart.

Nie umiesz czytać? Właśnie zależy mi żeby nie robić formata bo mam tyle plików ok(100GB) potrzebnych a nie mam dysku przenośnego więc nie mam na co nagrać. Z tymi sterownikami (296.10) i dalej to samo. Jeżeli jedynym wyjściem będzie format to niestety ...

 

Jak przez instalator się nie da to zrób tak: 1. Ściągnij ze strony producenta twojej grafiki sterownik. 2. Rozpakuj go np. 7-zip (nawet wygodny program) 3. Wejdź w menadżer urządzeń i spróbuj zrobić by zainstalował sterownik z określonego katalogu - wskazując folder gdzie wypakowałeś sterowniki. Jak to nie pomoże to możesz mieć problem z kartą graficzną lub coś ci leży w systemie co uniemożliwia zainstalowanie. Radzę przeskanowanie kompa combofixem. Jak nic nie wykryje i dalej występuje problem to pożycz od kumpla czy od kogoś inną grafikę nvidia i wtedy spróbuj zainstalować stery.

Jak pobieram sterowniki to są w pliku .exe. Jeżeli jest paczka ze sterownikami to proszę o link.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...