Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, piszę bo nie mogę się zdecydować czy brać mychę z Asusa http://artcomputers.com.pl/p/251/19716/asus-mysz-gx850-90-xb2y00mu00000-black-myszy-peryferia-.html ,która nie ma żadnych opini czy A4 Tech'a z X748 z V-Track'iem?Znajomy informatyk pracuje na Asusi'e w firmie i jest zadowolony, a wy co o tym myślicie?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Napisałem Ci coś w shuoutboxie:P Zakładasz już kolejny temat o tym samym, tylko dlaczego jeśli i tak nie słuchasz tego co do Ciebie się pisze?

Asus nie robi dobrych myszek, a w razie awarii chyba nie chcesz pieprzyć się z ich beznadziejnym serwisem.

Co z tego, że informatyk? Nie widzę związku :P

Skoro zwiększyłeś budżet to dołóż jeszcze do g400 w najnowszej rewizji, nie znajdziesz nic lepszego.

Poza tym pisałem, abyś napisał w tym temacie http://forum.pclab.pl/topic/730978-Jestem-GRACZEM-i-szukam-najlepszej-dla-siebie-myszki/, gdzie Mr. 3 rozwiązałby twój problem w minutę.

Link to post
Share on other sites

Nie ja tylko czerwone kopce, także z plusa nici %-)

Oooo a widzę, że Ty to za młody jesteś na papierosy - trzeba donieść Twoim rodzicom %-)

 

Edytowane przez MekPrzemasMek
Link to post
Share on other sites

Haha very funny, a kto powiedział że to jest moje konto?Po co zakładać 2 konta jak można mieć jedno?

PS Temat do zamknięcia, zakup dokonany = Logic g300

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

Tylko nie V-track! X748 to dobra mycha sam ją posiadam. Tylko unikaj wersji V-track bo jest na gorszym sensorze - można w necie znaleźć jak rozpoznać je, ta gorsza ma sznurkowy kabelek i ma więcej przycisków do zmiany DPI.

Link to post
Share on other sites

Stary ja wiem co to jest V-Track i jak go rozpoznać optyka to kółeczko natomiast (Avago) prostokąt i tyle bo z kablami różnie bywa, po za tym zostały już same V-Tracki i nigdzie już nie kupicie z sensorem Avago, no chyba że używkę, ale ja takich myszek nie toleruję.

Kuba ty tej myszki na pewno nie kupiłeś nowej bo najniższa cena to 90zł, a na rynku jest od nie dawna, chyba że załatwia ci sprzęt znajomy który pracuję w takim sklepie i ma za******e zniżki.

PS Sorka że urywam temat jaki jest najnowszy patch do CS: Source?

Link to post
Share on other sites

Stary ja wiem co to jest V-Track i jak go rozpoznać optyka to kółeczko natomiast (Avago) prostokąt i tyle bo z kablami różnie bywa, po za tym zostały już same V-Tracki i nigdzie już nie kupicie z sensorem Avago, no chyba że używkę, ale ja takich myszek nie toleruję. Kuba ty tej myszki na pewno nie kupiłeś nowej bo najniższa cena to 90zł, a na rynku jest od nie dawna, chyba że załatwia ci sprzęt znajomy który pracuję w takim sklepie i ma za******e zniżki. PS Sorka że urywam temat jaki jest najnowszy patch do CS: Source?

Jak masz oryginał to samo Ci pobiera patche.
Link to post
Share on other sites

Gdyby on miał oryginała to bym się nie pytał...

PS Cytuj dany fragment, a nie cały post :/

 

Dzisiaj Logitech G300 trafił w końcu w moje łapy: powiem tylko tyle: mysz jest wy***a w kosmos, polecam i dzięki jeszcze raz za pomoc :)

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...