Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym zasięgnąć opinii forumowiczów co do wyboru laptopa.

Szukam nowego laptopa, musi być wydajny, cichy, dobrej jakości i chciałbym ,aby miał dysk SSD.

W większości będę używał go do oglądania filmów, przeglądania neta i gier.

Proszę o pomoc w wyborze dobrego laptopa.

Wspomnę,że już trochę czytałem na różnych forach, ale nadal mam mętlik.

Podobno BM ma dobrą ofertę z Clevo i msi to chyba też dobra propozycja.

Proszę o pomoc. Budżet 6000pln.

Link to post
Share on other sites
http://allegro.pl/msi-gt780dxr-i7-2630-gtx570-3gb-16gb-1tb-usb3-win7-i2325319534.html Tylko, że ten to cichy nie będzie jak na full detalach będziesz grał. No i nie ma SSD, nie wspomnę już o 16GB RAM, których nie wykorzystasz nawet w grach, którym w zupełności wystarcza 4GB RAM. Kurcze 6000zł na lapka wydać, żeby na nim w gry grać, wolałbym stacjonarke kupić za tą kwotę wraz z monitorem i głośnikami a laptopa jakąś oszczędną 13' do neta w podróży i ewentualnie jakiś filmik. No ale jak Ci potrzebny taki laptop to kupuj
Link to post
Share on other sites

Aż sam sprawdzę

 

No i sprawdziłem, przy odpalonym BF3 wszystko Ultra 64 graczy max użycie Ramu(wszystko system + gra) 3,99GB. Więc gdzie ty miałeś 7 GB na samą gre?!

Edytowane przez Rakoth
Link to post
Share on other sites

Pomysl nad BM, Clevo ma lepsze wykonanie niz MSI, do tego mozesz wrzucic sobie do niego 7970M , ktory ma byc jedna z najwydajniejszych kart w laptopach jak narazie, ile w tym prawdy jeszcze nie wiem. Mozesz sobie sam u nich zlozyc konfiguracje i dodac dysk SSD.

Edytowane przez Osking
Link to post
Share on other sites

No to oznacza że 8gb max, ale w tych drogich laptopach dodają RAM bo to fajnie wygląda. W każdym razie lepiej mieć te 16 gb niż ich nie mieć :D szczególnie, że wątpie aby chcieliby sprzedać z 8gb ramu za np. 200zł taniej. Zawsze można wyjąć i sprzedawać jak ktoś się chce tak bardzo tego pozbyć...

 

ode mnie polecam MSI GT780 z GTX 570m albo najlepiej poczekać na GTXy 600 i albo kupić z 600 albo po przecenie z np. 580m

 

Jeżeli używki wchodzą w grę to jakiegoś Alienware'a lub Clevo. Solidne laptopy dla graczy... ale nie myśl, że pogracz sobie na kolanach :D szkoda jajec.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...